گیم تایم: AIR COMBAT OL TEAM MATCH؛به صورت آنلاین هواپیماها را ساقط کنید

0

گیم تایم: AIR COMBAT OL TEAM MATCH؛به صورت آنلاین هواپیماها را ساقط کنید

بازی های هواپیمایی همیشه یکی از سبک های جذاب بازی های ویدیویی بوده اند.دلیل آن هم هیجان و اتفاقات غیر منتظره در این نوع از بازی ها است.بازی های زیادی هم در این سبک ساخته شده اند.اما بازی های هواپیمایی زمانی به جذابیت بالایی دست یافتند که به جمع بازی های آنلاین پیوستند.

AIR COMBAT OL TEAM MATCH همانطور که از نامش پیداست یک بازی هواپیمایی است که در آن می توانید با یک حریف واقعی بازی کنید.یکی از مشکلات نسخه های قبلی این بازی،ترک کردن یا لفت دادن یکی از طرف های بازی در هنگام اجرای آن بود که در نسخه جدید جریمه هایی برای اینکار در نظر گرفته شده است.

گرافیک بازی بسیار جذاب است و بر اساس تصاویر ماهواره ای واقعی ساخته شده است.این بازی بیش از 50 نوع جنگنده دارد که آن ها هم بر اساس هواپیماهای واقعی ساخته شده اند.AIR COMBAT OL TEAM MATCH را می توان یکی از بهترین بازی های سبک هواپیمایی گوشی های هوشمند قلمداد کرد.

 

براي اطلاع از جديدترين اخبار دنياي ديجيتال، قيمت انواع قطعات سخت افزاري و تجهيزات الکترونيکي، آگاهي از اخبار مرتبط با تکنولوژي از جمله نوسان قيمت ارز، تصاوير، ويدئوها و مطالب آموزشي اختصاصي به کانال تلگرام وب سايت سخت افزار بپيونديد: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سايت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید