گیم تایم : Frontline Commando D-Day؛نبرد نرماندی (همراه با دیتا)

0

گیم تایم : Frontline Commando D-Day؛نبرد نرماندی (همراه با دیتا)

روز دی یا D-Day به روزی اطلاق می شود که نظامی های آمریکایی قرار است در آن آغازگر یک حمله بزرگ باشند.اما این D-Day بیشتر با نام نبرد نرماندی شناخته می شود که در آن 14 کشور جهان برای پس گرفتن قسمتی از خاک فرانسه با آلمان نازی جنگیدند.این نبرد بزرگترین عملیات آبی-خاکی در تاریخ جنگ های بشر بوده است. در همین راستا در بین بازی های اندرویدی یک بازی هم با واقعیات روز دی ساخته شد که در گیم تایم امروز به بررسی آن می پردازیم.Frontline Commando یک بازی تفنگی است که شما در نقش یک سرباز آمریکایی باید به کمک همرزمان خود خاک فرانسه را از دست آلمان ها نجات دهید. این بازی سه بعدی با تعداد دانلود میلیونی از گوگل پلی به یکی از محبوب ترین بازی های این مارکت تبدیل شده است.بازی دارای حجمی بالغ بر 300 مگابایت است که از طریق مارکت ایران اپس می توانید دیتای آن را به طور مستقیم دریافت کنید.

 

گیم پلی

بعد از نصب بازی و اجرای آن ، در ابتدای بازی یک فیلم کوتاه سیاه و سفید به شما نمایش داده می شود که شرح کوتاهی از داستان نبرد نرماندی است.این فیلم را از دست ندهید،زیرا دانستن داستان واقعی این بازی به شما یک شور و هیجان دیگری می دهد.در مرحله اول بازی شما به وسیله قایق وارد سواحل نرماندی می شود و باید از سنگرها و سیم خاردارهای دشمن عبور کنید.در همین ابتدا ،راهنمای بازی آموزش های لازم را جهت یادگیری فنون بازی به شما می دهد. صحبت های همرزمانتان هم به صورت زیرنویس نمایش داده می شود که مناسب کسانی است که زبان انگلیسی را به درستی درک نمی کنند یا مشکل شنوایی دارند.با پاکسازی منطقه و اتمام مراحل به شما امتیازاتی داده می شود که به صورت خودکار سلاح های مراحل بعد برای شما خریداری می شود.همچنین در هر مرحله می توانید با انجام دستورات آن ،سلاح های جدیدی را به عنوان جایزه دریافت کنید. مثلا در یکی از مراحل،برای کسب یک سلاح ویژه به جز از اتمام مرحله باید 5 HeadShot و پایانی کمتر از دو دقیقه داشته باشید.

بازی دارای 5 نقطه جنگی متفاوت است مراحل در آن انجام می شود.برای مثال نقطه اول Utah نام دارد که خود دارای 45 مرحله است. در مجموع بازی دارای 285 مرحله است که نشان از داستان طولانی آن است.

 فروشگاه

همانطور که گفته شد بعد از اتمام مراحل، مناسب با امتیازات به دست آمده ،خود بازی برای شما سلاح هایی خریداری می کند.اما به غیر از خرید اتوماتیک بازی شما می توانید از فروشگاه خود بازی هم بهره ببرید. اسلحه های متفاوتی در فروشگاه وجود دارد که شما می توانید با توجه به امتیازی که به دست آورده اید اقدام به خرید آن ها کنید.البته می توانید با پرداخت از پرداخت درونی بازی هم برای خرید اسلحه ها استفاده کنید.

گرافیک

بازی های دیتا دار معمولا دارای گرافیک خوبی هستند.ولی این بازی نسبت به حجم دیتای خود دارای گرافیک بسیار خوبی است.اشیا محیط نسبت به نور و سایه ها بسیار خوب جایگذاری شده اند.همچنین بازی در ساعات مختلف روز است و دارای بازده خوبی برای ساعات متخلف روز است

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید