یاهو مسنجر نسخه جدید خود را برای دسکتاپ با رابط کاربری جدید معرفی کرد ۲۰۱۶

0

مرداد ۸, ۱۳۹۵
اخبار تکنولوژی, ویژه

33 بازدید

یاهو مسنجر
یاهو مسنجر

یاهو مسنجر نسخه جدید خود را برای دسکتاپ با رابط کاربری جدید معرفی کرد ۲۰۱۶

احتمالاً این بزرگ‌ترین خبر از یاهو در روزهای آتی نخواهد بود، اما اگر هنوز هم برای پیام‌رسانی از یاهو استفاده می‌کنید باید این مطلب را بدانید. این پیشروی اینترنت به‌تازگی نسخه جدید یاهو مسنجر خود را برای کامپیوتر که مدت‌ها تحت توسعه بوده است، منتشر کرد.

مسنجر با این نسخه ظاهری بسیار متفاوت و مجموعه‌ای از قابلیت‌ها که شاید کمتر در برنامه‌های چت دیگر دیده شوند را به دست آورده است؛ مثلاً می‌توانید پیام‌های ارسال‌شده را پس بگیرید؛ احتمالاً افرادی که به‌سرعت حرف خود را می‌زنند و بعدازآن پشیمان می‌شوند یا افرادی که مدام می‌خواهند اشتباهات پیام‌هایشان را ارسال کنند، از این قابلیت لذت خواهند برد. همچنین می‌توانید به دنبال گیف‌های مناسبی برای فرستادن به‌عنوان پاسخ بگردید (شبیه به برنامه Slack)، پست‌ها را لایک کنید و عکس‌های زیادی را با کشیدن به صفحه گفت‌وگو با شخصی (drag & drop) ارسال کنید.

هم کاربران مک و هم ویندوز از امروز می‌توانند یاهو مسنجر جدید را دانلود کنند. اگر حتماً احتیاج دارید که یک برنامه رسمی پیام‌رسانی در کامپیوتر شما وجود داشت باشد، بهتر است که زودتر یاهو مسنجر جدید را دانلود کنید. یاهو هنوز هم می‌خواهد که در تاریخ ۱۵ مردادماه سرویس برنامه مسنجر دسکتاپ قدیمی خود را تعطیل کند. پس چاره‌ای جز روبه‌رو شدن با مدرنیته و یا پیدا کردن مسنجر دسکتاپ دیگری در روزهای پیش رو ندارید.

گرد آوری: گیگر

منبع:farnet


امکانات نسخه جدید یاهو مسنجر دانلود نسخه جدید یاهو مسنجر دانلود یاهو مسنجر دانلود یاهو مسنجر 2017 نسخه جدید یاهو مسنجر نسخه ی حرفه ای یاهو مسنجر نسخه ی کامل یاهو مسنجر ویژگی های جدید یاهو مسنجر یاهو مسنجر یاهو مسنجر 2016

مطلب پیشنهادی


Mi NoteBook Air

شیائومی Mi NoteBook Air معرفی شد: رقیبی سرسخت برای اپل مک‌بوک ایر ۲۰۱۶ شیائومی از …

لینک مطلب

پاسخ دهید