یورو 2016 با سخت افزار: آغاز پیش بینی مرحله یک چهارم نهایی

0

یورو 2016 با سخت افزار: آغاز پیش بینی مرحله یک چهارم نهایی

پس از چند روز تعطیلی و استراحت تیم ها، بازیکنان و البته تماشاگران مسابقات یورو 2016، دور یک چهارم نهایی این مسابقات از روز پنجشنبه با انجام بازی پرتغال در برابر لهستان آغاز خواهد شد. مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار نیز با ورود به این مرحله، یک بار دیگر با تغییر سیستم امتیازدهی به کار خود ادامه خواهد داد.

اگر بخواهیم چند جمله ای درباره بازی تیم های لهستان و پرتغال صحبت کنیم باید گفت پرتغال تا اینجا به هیچ عنوان در حد و اندازه های خود ظاهر نشده و تنها با کسب 3 تساوی از 3 بازی و طبیعتا تنها 3 امتیاز به عنوان یکی از تیم های برتر دوم گروه های 6 گانه به مرحله بعدی رقابت ها صعود کرد. آنها حتی در مرحله یک شانزدهم نیز در مقابل کرواسی بسیار خوش شانس بودند که موقعیت های فراوان کروات ها به نتیجه نرسید و در نهایت با تک گل لحظات پایانی وقت های تلف شده توانستند جواز صعود در این مرحله کسب کنند. در طرف دیگر لهستان قرار دارد که جزو برترین تیم های مرحله گروهی بود و با 7 امتیاز و البته تفاضل گل کمتر در رتبه دوم گروه خود قرار گرفت. آنها در مرحله قبل نیز با وجود برتری مقابل سوئیس در طول 90 دقیقه، در آخرین لحظات با گل فوق العاده زیبای ژردان شکیری پیروزی را از دست دادند و البته در ضربات پنالتی موفق به حذف رقیب سرسخت خود شدند.

اما تغییرات در مسابقه پیش بینی سخت افزار باز هم در راستای افزایش هیجان مسابقه و ایجاد شانس بیشتر برای همه کاربرانی است که در آن شرکت می کنند. در این دور امتیاز پیش بینی نتیجه صحیح بازی به 40 امتیاز افزایش پیدا خواهد کرد و امتیاز پیش بینی برنده درست با نتیجه اشتباه نیز به 20 امتیاز می رسد. همچنین مانند مرحله قبل، نتیجه ای که توسط شما اعلام می شود تا دقیقه 120 محاسبه خواهد شد و امتیازات نیز بر همین اساس داده می شوند.

به علاوه باز هم همانند قبل، تمامی کاربرانی که بتوانند تا پیش از سوت آغاز دیدار تیم های لهستان و پرتغال در ساعت 23.30 پنجشنبه، تمامی تیم هایی که به مرحله بعدی راه پیدا خواهند کرد را مشخص کنند، به ازای پیش بینی هر تیم صحیح 40 امتیاز دیگر نیز دریافت خواهند کرد.

از همین حالا فرصت دارید در مسابقه اعلام نتیجه دو بازی شرکت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده با برند توتولینک، نفر اول مسابقات بن خرید تجهیزات شبکه توتولینک به ارزش 3.000.000 ریال، نفر مودم روترTOTOLINK ND300 به همراه دانگل وایرلس TOTOLINK N300UM، نفر سوم مودم روترTOTOLINK ND150 و به یک نفر به قید قرعه بن خرید از تجهیزات توتولینک به ارزش 100.000 تومان دریافت خواهند کرد. فرصت را از دست ندهید، شاید شما برنده مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید