یورو 2016 با سخت افزار: آلمان در برابر ایتالیا، نبرد غول ها در جام ملت ها

0

یورو 2016 با سخت افزار: آلمان در برابر ایتالیا، نبرد غول ها در جام ملت ها

شب گذشته و در بازی بین تیم های بلژیک و ولز نتیجه ای دراماتیک رقم خورد که می تواند سال ها به خاطره ای شیرین برای فوتبالیست های جزیره تبدیل شود. در حالی که بلژیک با لشکری از بازیکنان تراز اول خود که در بهترین باشگاه های اروپا بازی می کنند در مقابل ولز صف آرایی کرده بود و تصور میشد بتواند در دیداری نه چندان دشوار راه خود را به مرحله نیمه نهایی هموار کند، بازیکنان ولز دست به کاری بزرگ زدند و توانستند در حالی که حتی با یک گل از حریف خود عقب بودند، در نهایت بازی را با نتیجه 3 بر 1 به سود خود به پایان برسانند. رویای بزرگ مردم ولز که سال ها و با وجود بزرگانی مانند رایان گیگز هرگز به واقعیت نزدیک هم نشده بود حالا با درخشش بازیکنانی نظیر بیل و رمزی به واقعیت تبدیل می شود و در حالی که بزرگانی مانند اسپانیا، سوئد و انگلیس از گردونه بازی ها خارج شده اند، ولز یک قدم دیگر به فینال یورو 2016 نزدیک شده است. این تیم باید در دور نیمه نهایی به مصاف پرتغالی برود که با وجود حضور در این مرحله هنوز نتوانسته حتی یک برد در طول 90 دقیقه به دست آورد.

اما امشب نبردی کلاسیک در مسابقات یورو برگزار خواهد شد. آلمانی ها که تقریبا در همه جام های بین المللی که در آن حضور داشته اند یک مدعی درجه اول به حساب آمده اند در برابر ایتالیای بزرگ صف آرایی خواهند کرد. درباره ایتالیا تنها ذکر همین نکته کافیست که آنها حتی زمانی که در بدترین دوران خود به سر می برده اند هم روح بزرگی داشته اند و تنها یادآوری جام جهانی 2006 برای اثبات این نکته کافیست. ایتالیا همیشه سدی محکم در برابر آلمان بوده و با وجود درخشش تک تک بازیکنان آلمان، این بازی هیچگاه قابل پیش بینی نبوده است. امشب و از ساعت 23.30به وقت ایران تمامی چشم ها به مستطیل سبز دوخته خواهد شد تا یک بار دیگر شاهدی نبردی بزرگ بین گلادیاتورهای فوتبال جهان باشیم.

مسابقه پیش بینی وب سایت سخت افزار نیز طبق روال برگزار خواهد شد. شما فرصت دارید تا قبل از آغاز بازی نتیجه آن را اعلام کرده و به امتیازات خود اضافه کنید. دقت داشته باشید که تنها در صورتی امتیازات شما در بخش نهایی محاسبه خواهند شد که با حساب کاربری خود وارد سایت شده و نظرتان را ثبت کرده باشید. شرایط امتیازدهی در این دور به این صورت است:

  • پیش بینی نتیجه صحیح 40 امتیاز
  • پیش بینی برنده صحیح (یا تساوی صحیح) با نتیجه نادرست 20 امتیاز

توجه داشته باشید که نتایج اعلام شده توسط شما تا پایان دقیقه 120 محاسبه خواهند شد. به این ترتیب که برای مثال اگر کاربری نتیجه بازی را 2-1 پیش بینی کند و گل برتری تیم مورد نظر پس از دقیقه 90 و در زمان های اضافه زده شود، امتیاز کامل به حساب وی لحاظ خواهد شد. از همین حالا فرصت دارید در مسابقه اعلام نتیجه بازی تیم های ایتالیا و آلمان شرکت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده با برند توتولینک، نفر اول مسابقات بن خرید تجهیزات شبکه توتولینک به ارزش 3.000.000 ریال، نفر مودم روترTOTOLINK ND300 به همراه دانگل وایرلس TOTOLINK N300UM، نفر سوم مودم روترTOTOLINK ND150 و به یک نفر به قید قرعه بن خرید از تجهیزات توتولینک به ارزش 100.000 تومان دریافت خواهند کرد. فرصت را از دست ندهید، شاید شما برنده مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید