یورو 2016 با سخت افزار: در مسابقه پیش بینی دهمین روز یورو شرکت کنید

0

یورو 2016 با سخت افزار: در مسابقه پیش بینی دهمین روز یورو شرکت کنید

شب گذشته با پایان یافتن دو دیدار نهایی گروه یک، تکلیف قطعی دو تیم راه یافته به مرحله بعد از این گروه مشخص شد. در بازی های همزمان شب گذشته که از ساعت 23.30 به وقت ایران آغاز شدند، فرانسه در دیداری تشریفاتی به مصاف سوئیسی رفت که برای صعود به دور بعد نیازمند برد در بازی بود. با این حال فرانسوی ها کنترل بیشتری بر بازی داشتند اما در نهایت هیچ یک از دو تیم موفق به گلزنی نشده و بازی با نتیجه تصاوی بدون گل به پایان رسید. در بازی همزمان، تیم های آلبانی و رومانی رو در روی هم قرار گرفتند. تمام پیش بینی ها مبنی بر برتری راحت رومانی بود و تجربه اروپایی بیشتر بازیکنان این تیم نیز این احتمال را بیش از پیش تقویت می کرد. اما آلبانی دست به کاری بزرگ زد و توانست با یک گل رومانی را شکست داده و سه امتیاز مسابقه را به خود اختصاص دهد. با این تفاسیر تیم های فرانسه و سوئیس به مرحله بعدی صعود کرده و آلبانی می بایست در انتظار پایان یافتن دور گروهی باشد تا مشخص شود آیا می تواند به عنوان یکی از چهار تیم برتر قرار گرفته در رده سوم گروه ها به دور بعد صعود کند یا خیر.

اما در دهمین روز مسابقات یورو 2016، امشب هم دو دیدار همزمان از ساعت 23.30 برگزار خواهند شد. تیم های انگلیس و اسلواکی که به ترتیب 4 و 3 امتیاز تا اینجا کسب کرده اند برای تضمین صعود خود به دور بعد رو در روی هم صف آرایی خواهند کرد و در بازی دیگر نیز ولز 3 امتیازی به مصاف روسیه 1 امتیازی خواهد رفت. نکته جالب درباره این گروه، امکان صعود هر چهار تیم به دور بعدی است که باعث هر چه جذاب تر شدن مسابقات امشب خواهد شد. شما می توانید تا دقیقه 15 هر بازی نتایج آن را اعلام کرده و به مجموع امتیازاتتان در مسابقه یورو 2016 با سخت افزار اضافه کنید. همچنین با پیش بینی تیم های صعود کننده به دور بعد نیز 10 امتیاز به ازای هر تیم دریافت خواهید کرد. نحوه امتیازدهی در این مسابقه به صورت زیر است:

  • پیش بینی نتیجه صحیح 10 امتیاز
  • پیش بینی نتیجه مساوی بدون نتیجه صحیح 5 امتیاز
  • پیش بینی برنده صحیح بدون نتیجه درست 5 امتیاز

توجه داشته باشید که دو تیم اول از هر گروه به مرحله بعدی راه پیدا خواهند کرد و از بین تیم های سوم نیز چهار تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند راهی مرحله بعد می شوند. پس تا پیش از آغاز مسابقات هر گروه تیم های صعود کننده را مشخص کنید. شاید شما برنده بعدی سخت افزار باشید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید