یورو 2016 با سخت افزار: در مسابقه پیش بینی روز پنجم شرکت کنید

0

یورو 2016 با سخت افزار: در مسابقه پیش بینی روز پنجم شرکت کنید

شب گذشته با انجام سه دیدار دیگر، تکلیف دو تیم صعود کننده به مرحله حذفی رقابت های جام ملت های اروپا مشخص شد. در اولین بازی ایتالیا به مصاف سوئد رفت که با وجود پیش بینی دیداری هیجان انگیز، این مسابقه از جذابیت بالایی برخوردار نبود و در حالی که بازی تا دقایق پایانی با تساوی بدون گل پیش میرفت، ایتالیا توانست در یکی از اندک حملات صورت گرفته روی دروازه سوئد به گل برسد و در نتیجه با کسب شش امتیاز از دو بازی، صعود خود را به دور بعد قطعی کند. دو تیم کرواسی و جمهوری چک برگزار کننده دیدار دوم دیروز بودند. مسابقه ای که بر خلاف بازی اول با هیجان دنبال میشد و در حالی کرواسی تیم برتر بازی بود و حتی با نتیجه 2 بر 0 هم حریف خود را شکست داده  بود، تیم چک توانست در دقایق پایانی بازی شکست را با تساوی 2-2 عوض کند. بازی آخر شب گذشته هم بین تیم های اسپانیا و ترکیه برگزار شد که اسپانیا در دیداری بسیار راحت با 3 گل از سد ترکیه گذشت و پس از فرانسه و ایتالیا به سومین تیمی تبدیل شد که جواز حضور در مرحله حذفی را به دست می آورد.

امشب هم یورو 2016 با انجام سه مسابقه پیگیری خواهد شد. در اولین بازی از ساعت 17.30 دقیقه تیم های بلژیک و ایرلند به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار برای بلژیک که اولین بازی خود را با شکست پشت سر گذاشته اهمیت بسیار زیادی دارد. بازی دوم بین تیم های مجارستان و ایسلند است. این دو تیم در دور اول گروهی شگفتی ساز شدند و به ترتیب با پیروزی برابر اتریش و متوقف کردن پرتغال شرایط بسیار خوبی در جدول گروه دارند. مجارستان با کسب پیروزی برابر ایسلند علاوه بر قطعی کردن صعود خود، تیم شگفتی ساز مسابقات نیز لقب خواهد گرفت. در بازی پایانی نیز از ساعت 23.30 تیم های پرتغال و اتریش رو در روی هم قرار می گیرند. این بازی برای هر دو تیم جنبه حیثیتی داشته و به خصوص پرتغال که نتوانست از سد ایسلند بگذرد تلاش دارد قدرت خود را در این دیدار اثبات کند.

شما می توانید تا 15 دقیقه پس از آغاز هر بازی نتیجه آن را پیش بینی کرده و به امتیازات خود در مسابقه یورو 2016 با سخت افزار اضافه کنید. توجه داشته باشید که نتایجی که بعد از این زمان اعلام می شوند در مسابقه شرکت داده نخواهند شد و همچنین برای ثبت امتیازات حتما با حساب کاربری خود در وب سایت لاگین کنید. جدول امتیاز دهی مسابقه پیش بینی به صورت زیر است:

– پیش بینی نتیجه صحیح 10 امتیاز

– پیش بینی نتیجه مساوی بدون نتیجه صحیح 5 امتیاز

– پیش بینی برنده صحیح بدون نتیجه درست 5 امتیاز

علاوه بر پست هایی که به صورت روزانه برای پیش بینی مسابقات در وب سایت منتشر می شوند می توانید با استفاده از هشتگeuro16sakhtafzar# از طریق اینستاگرام وب سایت نیز در مسابقه شرکت کنید. پیش بینی های خود را پس از ورود به حساب کاربری در بخش کامنت های همین پست وارد کنید. پس فرصت را از دست ندهید. شاید این بار شما برنده جایزه ویژه سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید