یورو 2016 با سخت افزار: در پیش بینی چهارمین روز شرکت کنید

0

یورو 2016 با سخت افزار: در پیش بینی چهارمین روز شرکت کنید

شب گذشته مسابقات یورو 2016 با انجام سه دیدار دیگر پیگیری شد. در اولین بازی دیروز انگلستان و ولز در دیداری بسیار جذاب به مصاف هم رفتند که در نهایت انگلیس توانست این بازی حیثیتی را با نتیجه 2 بر 1 و با گل دقیقه 92 دنیل استوریج به سود خود به پایان برساند. همچنین ایرلند شمالی نیز در دیداری که در اواسط آن به دلیل بارش تگرگ متوقف شده بود با 2 گل اوکراین را شکست داد تا اوکراین اولین تیم حذف شده از رقابت های یورو 2016 لقب بگیرد. در دیدار نهایی دیشب نیز آلمان و لهستان با هم روبرو شدند که با وجود پیش بینی دیداری جذاب و نفس گیر، این بازی با تساوی بدون گل پایان یافت تا اولین نتیجه مساوی بدون گل جام ملت های اروپا 2016 نیز ثبت شود. اما امروز هم 3 دیدار دیگر برگزار می شود و مسابقه پیش بینی سخت افزار نیز ادامه خواهد داشت.

در بازی های امروز از ساعت 17.30 ایتالیا در برابر سوئد قرار می گیرد. نبرد زلاتان ابراهیموویچ تیم ملی ایتالیا با در نظر گرفتن سابقه این بازیکن در سه تیم مطرح این کشور بسیار دیدنی خواهد بود. ایتالیا هم با کسب پیروزی برابر سوئد می تواند پس از فرانسه دومین تیمی باشد که صعود خود از دور گروهی را قطعی می کند. بازی دوم بین تیم های جمهوری چک و کرواسی برگزار خواهد شد. این بازی نیز از ساعت 20.30 به وقت تهران آغاز خواهد شد. سر انجام در آخرین بازی امشب هم دو تیم ترکیه و اسپانیا در برابر هم صف آرایی می کنند. اسپانیایی ها که گام اول را با یک پیروزی برداشتند می توانند با برتری مقابل ترکیه سخت کوش همانند فرانسه حضور خود در مرحله اول حذفی یورو 2016 را تضمین کنند. همانند روزهای گذشته می توانید تا 15 دقیقه پس از آغاز هر بازی نتیجه آن را پیش بینی کرده و امتیازات خود را در مسابقه یورو 2016 با سخت افزار افزایش دهید. برای یادآوری مجدد، قانون امتیاز دهی در این مسابقه به صورت زیر است:

– پیش بینی نتیجه صحیح 10 امتیاز

– پیش بینی نتیجه مساوی بدون نتیجه صحیح 5 امتیاز

– پیش بینی برنده صحیح بدون نتیجه درست 5 امتیاز

علاوه بر پست هایی که به صورت روزانه برای پیش بینی مسابقات در وب سایت منتشر می شوند می توانید با استفاده از هشتگeuro16sakhtafzar# از طریق اینستاگرام وب سایت نیز در مسابقه شرکت کنید. پیش بینی های خود را پس از ورود به حساب کاربری در بخش کامنت های همین پست وارد کنید. پس فرصت را از دست ندهید. شاید این بار شما برنده جایزه ویژه سخت افزار باشید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید