یورو 2016 با سخت افزار: در چهار پیش بینی روز یازدهم شرکت کنید

0

یورو 2016 با سخت افزار: در چهار پیش بینی روز یازدهم شرکت کنید

با دو بازی برگزار شده در شب گذشته مسابقات یورو 2016، تکلیف دو تیم دیگر صعود کننده به دور بعد نیز مشخص شد. در یکی از بازی های همزمان دیشب انگلستان با استراحت دادن به برخی از بازیکنان اصلی خود به مصاف اسلواکی رفت و با وجود برتری نسبی در طول دقایق بازی نتوانست گلی به ثمر برساند تا در نهایت بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد. در طرف مقابل نیز تیم های ولز و روسیه رو در روی هم قرار گرفتند. از همان ابتدا مشخص بود تیم پا به سن گذاشته روسیه نمی تواند خطر زیادی برای ولز ایجاد کند و در نهایت نیز همین گونه شد تا ولز با نتیجه پر گل 3 بر 0 مقابل حریف خود به برتری دست پیدا کند. در نهایت تیم های ولز با 6 و انگلستان با 5 امتیاز جواز صعود به دور بعد را کسب کردند و اسلواکی نیز با 4 امتیاز باید در انتظار پایان یافتن مسابقات دور گروهی باشد تا شاید بتواند به عنوان یکی از بهترین های سوم به مرحله بعدی راه پیدا کند. اما امشب به جای دو مسابقه، چهار بازی در چهارچوب جام ملت های اروپا 2016 برگزار خواهد شد.

از گروه C و در بازی های همزمانی که از ساعت 20.30 دقیقه به وقت ایران آغاز می شوند، آلمان به مصاف ایرلند شمالی خواهد رفت و لهستان در برابر اوکراین قرار می گیرد. به نظر می رسد آلمان ها کار ساده ای در پیش داشته باشند و با استراحت دادن به بازیکنان اصلی خود با نتیجه ای حداقلی صعود خود به مرحله بعدی را قطعی کنند. همچنین اوکراین نیز حریف سختی برای لهستان به حساب نمی آید و می توان انتظار داشت دو تیم آلمان و لهستان تیم های صعود کننده از این گروه باشند اما در هر صورت اوکراین هم می تواند با کسب پیروزی شانس های خود را برای سوم شدن و صعود به مرحله بعدی افزایش دهد پس باید انتظار دیداری حساس بین این دو تیم داشت.

همچنین از گروه D رقابت ها از ساعت 23.30 تیم های کرواسی و اسپانیا در برابر هم قرار خواهند گرفت. اسپانیا صعود خود به مرحله بعدی را قطعی کرده و کرواسی نیز با 4 امتیاز از حضور در مرحله بعدی تا حد زیادی اطمینان دارد. در بازی دیگر این گروه جمهوری چک 1 امتیازی به مصاف ترکیه ای خواهد رفت که هنوز موفق به کسب برد در این مسابقات نشده و امروز برای گرفتن مجوز صعود به مرحله بعد سر تا پا حمله خواهد بود. ترک ها برای رسیدن به یورو 2016 نیز شرایط مشابهی را تجربه کردند.

علاوه بر امتیازات مربوط به پیش بینی ها، با پیش بینی هر یک از تیم های صعود کننده به دور بعد 10 امتیاز دیگر نیز به مجموعه اندوخته های شما اضافه خواهد شد. با در نظر گرفتن اینکه صعود اسپانیا به مرحله بعدی قطعی شده، امشب 3 تیم دیگر نیز برای حضور در مرحله بعدی مسابقه خواهند داد. تا 15 دقیقه پس از آغاز هر بازی می توانید پیش بینی خود را از نتایج و تیم های صعود کننده از هر گروه اعلام کنید. شرایط امتیاز دهی در این مسابقه نیز به صورت زیر است:

  • پیش بینی نتیجه صحیح 10 امتیاز
  • پیش بینی نتیجه مساوی بدون نتیجه صحیح 5 امتیاز
  • پیش بینی برنده صحیح بدون نتیجه درست 5 امتیاز

توجه داشته باشید که دو تیم اول از هر گروه به مرحله بعدی راه پیدا خواهند کرد و از بین تیم های سوم نیز چهار تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند راهی مرحله بعد می شوند. پس تا پیش از آغاز مسابقات هر گروه تیم های صعود کننده را مشخص کنید. شاید شما برنده بعدی سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید