یورو 2016 با سخت افزار: شام آخر با پیش بینی بازی فینال (فرانسه، پرتغال)

0

یورو 2016 با سخت افزار: شام آخر با پیش بینی بازی فینال (فرانسه، پرتغال)

سر انجام به پایان مسابقات جام ملت های اروپا رسیدیم. 24 تیم از یک ماه گذشته در تلاش برای کسب بزرگترین افتخار قاره سبز رو در روی هم قرار گرفتند و پس از انجام 50 بازی، حالا دو تیم نهایی رو در روی هم قرار خواهند گرفت. در سوی پرتغال با ستاره بزرگ خود، کریستیانو رونالدو، با وجود آغاز بسیار بد رقابت ها، با شکست ولز در نیمه نهایی خود را به دیداری فینال رسانده و قصد دارد آخرین تکه پازل افتخارات این ابر ستاره را نیز تکمیل کند. رونالدو مجموعه ای از عناوین فردی و تیمی را در کارنامه خود دارد و تنها نقطه تاریک ورزشی وی، عدم موفقیت با تیم ملی کشورش است که حالا در آستانه کسب افتخار در آن قرار دارد. در سمت دیگر 66 میلیون و 11 نفر فرانسوی قرار گرفته اند که از ابتدا جای هر تیمی را به زانو در آورده اند و در مرحله قبل نیز با قدرت از سد آلمان گذشتند. فرانسه تا کنون 2 بار قهرمان جام ملت های اروپا شده و حالا یک تیم جوان شده قصد دارد سومین قهرمانی خروس ها را نیز تضمین کند.

فرانسه و پرتغال تا کنون 24 بار رو در روی هم قرار گرفته اند. از این تعداد، 5 برد سهم پرتغال و 18 برد سهم فرانسه بوده و تنها یک دیدار با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. اما نکته ای که بدون شک هواداران فرانسه را خوشحال خواهد کرد آن است که آخرین پیروزی پرتغالی ها در دیدارهای رو در رو به 41 سال قبل و سال 1975 باز می گردد که این تیم در یک دیدار دوستانه موفق شد با دو گل فرانسوی ها را شکست دهد. در واقع پرتغال همه پیروزی های خود را در بازی های دوستانه به دست آورده و تا به حال در هیچ دیدار رسمی موفق به شکست فرانسه نشده است. 10 بازی گذشته دو تیم همگی با برد فرانسه همراه بوده اند و آخرین بازی آنها در یک جام معتبر نیز به جام جهانی 2006 باز می گردد که فرانسه موفق شد با یک گل اسطوره خود، زین الدین زیدان، پرتغال را شکست دهد.

از امروز آخرین بخش از مسابقه یورو 2016 با سخت افزار نیز انجام خواهد شد. تا کنون بیش از یکصد نفر در این مسابقه از طریق وب سایت و اینستاگرام شرکت کرده اند و آخرین جدول رده بندی امتیازی کاربران نیز پس از پایان دور یک چهارم نهایی منتشر شده تا بدون دانستن امتیازات آخرین مرحله، هیجان به اوج خود برسد. اما این پایان کار نیست. تا لحظه به صدا در آمدن سوت آغاز بازی نهایی، پیش بینی قهرمان رقابت ها 100 امتیاز به حساب شما اضافه خواهد کرد و اگر نتیجه درست را نیز اعلام کنید 100 امتیاز دیگر نیز دریافت خواهید کرد. همچنین به ازای اعلام برنده صحیح با نتیجه نادرست نیز 50 امتیاز به حساب شما منظور خواهد شد.

برای کسب امتیازات حتما باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و نتیجه را ثبت کنید و در غیر این صورت امتیازات شما محاسبه نخواهند شد. توجه داشته باشید که نتایج اعلام شده توسط شما تا پایان دقیقه 120 محاسبه خواهند شد. به این ترتیب که برای مثال اگر کاربری نتیجه بازی را 2-1 پیش بینی کند و گل برتری تیم مورد نظر پس از دقیقه 90 و در زمان های اضافه زده شود، امتیاز کامل به حساب وی لحاظ خواهد شد.

از همین حالا فرصت دارید در مسابقه اعلام نتیجه بازی تیم های فرانسه – پرتغال شرکت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده با برند توتولینک، نفر اول مسابقات بن خرید تجهیزات شبکه توتولینک به ارزش 3.000.000 ریال، نفر مودم روترTOTOLINK ND300 به همراه دانگل وایرلس TOTOLINK N300UM، نفر سوم مودم روترTOTOLINK ND150 و به یک نفر به قید قرعه بن خرید از تجهیزات توتولینک به ارزش 100.000 تومان دریافت خواهند کرد. فرصت را از دست ندهید، شاید شما برنده مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید