یورو 2016 با سخت افزار: فرانسه در برابر ایسلند، خط پایان دور یک چهارم نهایی

0

یورو 2016 با سخت افزار: فرانسه در برابر ایسلند، خط پایان دور یک چهارم نهایی

امشب و از ساعت 23.30 به وقت ایران، میزبان جام ملت های اروپا یعنی فرانسه در برابر ایسلند صف آرایی خواهد کرد تا آخرین بازی مرحله یک چهارم پایانی بین این دو تیم برگزار شود. شب گذشته و در دیداری فوق العاده زیبا و جذاب دو تیم ایتالیا و آلمان به مصاف هم رفتند. این بازی در پایان نود دقیقه با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید و در وقت های اضافه نیز با وجود حملات پر دامنه هر دو تیم هیچ یک از آنها موفق به گلزنی نشدند تا ماراتن پنالتی ها مشخص کننده پیروز این نبرد کلاسیک باشد. در نهایت آلمان با وجود از دست دادن چندین پنالتی از سوی هر دو تیم و همچنین درخشش دروازبان تیم ایتالیا موفق شد پیروز این بازی جذاب باشد و در جای خود را در مرحله نیمه نهایی تثبیت کند.

اما امشب فرانسه که ظاهرا ساده ترین قرعه را در دور یک چهارم به دست آورده رو در روی مردان یخی ایسلند قرار خواهد گرفت. حضور ایسلند در بین هشت تیم برتر اروپا نشان دهنده کار بزرگی است که این تیم انجام داده و بدون شک حتی در صورت شکست خوردن از فرانسه نیز در ذهن ها باقی خواهد ماند. در طرف دیگر فرانسه میزبان به هیچ عنوان قصد ندارد در حضور تماشاگران پر شمار خود از رقابت ها کنار رود و از همین حالا خود را برای نبرد با آلمان آماده می کنند. اما شاید بزرگترین چالش پیش روی تیم فرانسه، دست کم گرفتن ایسلندی باشد که نشان داده با اتکا به توان فیزیکی بالای بازیکنان خود و بهره گیری از کوچک ترین فرصت ها قادر به ضربه زدن به هر تیمی است.

شما می توانید نتیجه بازی بین تیم های فرانسه و ایسلند را تا پیش از آغاز بازی اعلام کنید و امتیازاتتان را در مسابقه یورو 2016 با سخت افزار افزایش دهید. شرایط امتیازی در این مسابقه به صورت زیر است:

  • پیش بینی نتیجه صحیح 40 امتیاز
  • پیش بینی برنده صحیح (یا تساوی صحیح) با نتیجه نادرست 20 امتیاز

توجه داشته باشید که نتایج اعلام شده توسط شما تا پایان دقیقه 120 محاسبه خواهند شد. به این ترتیب که برای مثال اگر کاربری نتیجه بازی را 2-1 پیش بینی کند و گل برتری تیم مورد نظر پس از دقیقه 90 و در زمان های اضافه زده شود، امتیاز کامل به حساب وی لحاظ خواهد شد. از همین حالا فرصت دارید در مسابقه اعلام نتیجه بازی تیم های فرانسه و ایسلند شرکت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده با برند توتولینک، نفر اول مسابقات بن خرید تجهیزات شبکه توتولینک به ارزش 3.000.000 ریال، نفر مودم روترTOTOLINK ND300 به همراه دانگل وایرلس TOTOLINK N300UM، نفر سوم مودم روترTOTOLINK ND150 و به یک نفر به قید قرعه بن خرید از تجهیزات توتولینک به ارزش 100.000 تومان دریافت خواهند کرد. فرصت را از دست ندهید، شاید شما برنده مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید