یورو 2016 با سخت افزار: مسابقات پیش بینی دور یک هشتم نهایی آغاز شد

0

یورو 2016 با سخت افزار: مسابقات پیش بینی دور یک هشتم نهایی آغاز شد

همراهان عزیز وب سایت سخت افزار و به خصوص آن دسته از کاربرانی که در مسابقه پیش بینی یورو 2016 شرکت می کنند در روزهای گذشته خبرهای بسیار هیجان انگیزی درباره این رقابت شنیده اند. مشخص شدن همکاری برند توتولینک برای اهدای جوایز برندگان این مسابقه و همچنین انتشار جدول رده بندی امتیازی کاربران تا پایان دور گروهی از جمله این موارد بود. اما از همین امشب مسابقه پیش بینی دور یک هشتم نهایی آغاز خواهد شد.

در ابتدا بد نیست نگاهی داشته باشیم به مسابقات این مرحله:

شنبه 5 تیر

سوئیس – لهستان

ولز – ایرلند شمالی

کرواسی – پرتغال

یکشنبه 6 تیر

فرانسه – جمهوری ایرلند

آلمان – اسلواکی

مجارستان – بلژیک

دوشنبه 7 تیر

ایتالیا – اسپانیا

انگلیس – ایسلند

این پست مربوط به پیش بینی مسابقات روز پنجم تیر ماه یعنی سه بازی بین سوئیس و لهستان، ولز و ایرلند شمالی و همچنین کرواسی و پرتغال است. برای افزایش جذابیت مسابقه و دادن فرصتی جدید به همه افرادی که از این پس به جمع شرکت کنندگان خواهند پیوست نحوه امتیاز دهی پیش بینی های این مرحله به صورت زیر تغییر می کند:

  • پیش بینی نتیجه صحیح 30 امتیاز
  • پیش بینی برنده صحیح با نتیجه نادرست 15 امتیاز
  • پیش بینی مساوی با نتیجه نادرست 15 امتیاز

توجه داشته باشید که با در نظر داشتن اینکه هر بازی حتما می بایست یک برنده داشته باشد و احتمال کشیده شدن بازی ها به وقت های اضافه و ضربات پنالتی است، نتیجه هایی که از سوی شما اعلام می شوند تا پایان دقیقه 120 بازی ها محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر کاربری برای یک بازی نتیجه 1-1 را اعلام کند و این بازی تا دقیقه 120 با نتیجه 1-1 به پایان رسیده و برنده آن در ضربات پنالتی مشخص شود، نتیجه اعلام شده 30 امتیاز کامل را دریافت خواهد کرد. همچنین برای افزایش امتیازات و جذابیت مسابقه در بین کاربران، پیش بینی صحیح هر تیم صعود کننده به مرحله بعدی تا پیش از آغاز مسابقات تیم ها 30 امتیاز دیگر به حساب کاربران اضافه خواهد کرد. توجه داشته باشید که اعلام نتایج بازی ها و همچنین مشخص کردن تیم های صعود کننده باید پیش از لحظه به صدا در آمدن سوت آغاز هر مسابقه انجام شود.

از همین حالا فرصت دارید در مسابقه پیش بینی مرحله یک هشتم نهایی و اعلام نتیجه سه بازی سوئیس – لهستان، ولز – ایرلند شمالی و کرواسی – پرتغال شرکت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده با برند توتولینک، نفر اول مسابقات بن خرید تجهیزات شبکه توتولینک به ارزش 3.000.000 ریال، نفر مودم روترTOTOLINK ND300 به همراه دانگل وایرلس TOTOLINK N300UM، نفر سوم مودم روترTOTOLINK ND150 و به یک نفر به قید قرعه بن خرید از تجهیزات توتولینک به ارزش 100.000 تومان دریافت خواهند کرد. فرصت را از دست ندهید، شاید شما برنده مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار باشید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید