یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه دوم پیش بینی مرحله یک شانزدهم نهایی

0

یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه دوم پیش بینی مرحله یک شانزدهم نهایی

شب گذشته و در چهارچوب رقابت های جام ملت های اروپا، تکلیف سه تیم صعود کننده به دور بعدی مسابقات مشخص شد. در اولین دیدار تیم های سوئیس و لهستان به مصاف هم رفتند که با وجود برتری زود هنگام لهستان، سوئیس توانست در دقایق پایانی بازی با ضربه آکروباتیک و فوق العاده زیبای ژردان شکیری را به تساوی بکشاند. نبرد دو تیم در وقت های اضافه نیز راه به جایی نبرد تا در نهایت این لهستان باشد که در ماراتن پنالتی ها جواز صعود به دور یک هشتم نهایی را کسب می کند. در دیدار دوم دو تیم ایرلند شمالی و ولز رو در روی هم قرار گرفتد. پیش بینی ها از موفقیت ولز سخن می گفتند و در نهایت هم یاران گرت بیل توانستند با یک گل از سد ایرلند شمالی عبور کرده و برای اولین بار در تاریخ خود تجربه حضور در دور یک هشتم نهایی یورو را کسب کنند. اما جذاب ترین دیدار شب گذشته بدون شک بازی تیم های کرواسی و پرتغال بود. این بازی با برتری کامل کروات ها همراه بود و موقعیت های فراوان آنها یکی پس از دیگری از دست می رفت. حتی در زمان های اضافه نیز این تیم یک بار تیرک دروازه پرتغال را به لرزه درآورد اما پرتغالی ها در یک ضد حمله توانستند دروازه کرواسی را باز کنند و در نهایت با همین یک گل به دور بعدی رقابت ها صعود کردند.

اما امشب نیز سه دیدار دیگر از همین دور برگزار می شود. در اولین بازی از ساعت 17.30 دقیقه به وقت ایران تیم های فرانسه و جمهوری ایرلند در مقابل هم قرار می گیرند. فرانسوی ها با حمایت پر شور هواداران خود بدون شک حریفی بسیار سر سخت برای ایرلند خواهند بود و به هیچ عنوان قصد ندارند در خاک خود وداعی زود هنگام با مسابقات داشته باشند. بازی دوم بین تیم های آلمان و اسلواکی برگزار می شود. شاید این طور به نظر برسد که آلمان تیم برتر میدان است اما اسلواکی نشان داده حریف دست و پا بسته ای نیست و بدون شک می تواند خطرات زیادی برای آلمان به وجود آورد. بازی نهایی امشب نیز از ساعت 23.30 بین تیم های مجارستان و بلژیک برگزار خواهد شد. مجارستان که تا همین جا هم شگفتی ساز رقابت ها بوده باید در برابر بلژیکی قرار بگیرد که البته تنها سایه ای از تیمی است که مدتی را به عنوان اولین تیم رده بندی فیفا سپری کرده و حالا انتظارات بسیار زیادی از آنها وجود دارد. بدون شک دیدار این دو تیم جذاب ترین بازی روز دوم مرحله یک شانزدهم پایانی خواهد بود.

طبق روال مسابقه تا پیش از شروع هر بازی فرصت دارید نتیجه پیش بینی آن را اعلام کنید. در مرحله دوم شیوه امتیاز دهی به صورت زیر تغییر کرده است:

  • پیش بینی نتیجه صحیح 30 امتیاز
  • پیش بینی برنده صحیح با نتیجه نادرست 15 امتیاز
  • پیش بینی مساوی با نتیجه نادرست 15 امتیاز

توجه داشته باشید که با در نظر داشتن اینکه هر بازی حتما می بایست یک برنده داشته باشد و احتمال کشیده شدن بازی ها به وقت های اضافه و ضربات پنالتی است، نتیجه هایی که از سوی شما اعلام می شوند تا پایان دقیقه 120 بازی ها محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر کاربری برای یک بازی نتیجه 1-1 را اعلام کند و این بازی تا دقیقه 120 با نتیجه 1-1 به پایان رسیده و برنده آن در ضربات پنالتی مشخص شود، نتیجه اعلام شده 30 امتیاز کامل را دریافت خواهد کرد.

از همین حالا فرصت دارید در مسابقه اعلام نتیجه سه بازی شرکت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده با برند توتولینک، نفر اول مسابقات بن خرید تجهیزات شبکه توتولینک به ارزش 3.000.000 ریال، نفر مودم روترTOTOLINK ND300 به همراه دانگل وایرلس TOTOLINK N300UM، نفر سوم مودم روترTOTOLINK ND150 و به یک نفر به قید قرعه بن خرید از تجهیزات توتولینک به ارزش 100.000 تومان دریافت خواهند کرد. فرصت را از دست ندهید، شاید شما برنده مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید