یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه پیش بینی بازی های نیمه نهایی (آلمان، فرانسه و پرتغال، بلژیک)

0

یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه پیش بینی بازی های نیمه نهایی (آلمان، فرانسه و پرتغال، بلژیک)

هیجان در فرانسه رفته رفته به نقطه اوج میرسد. چهار تیم با پشتیبانی چهار ملت به نیمه نهایی معتبرترین مسابقات ملی اروپا راه پیدا کرده اند از فردا نبرد برای رسیدن به فینال آغاز خواهد شد. در جامی که بسیاری از ستارگان را زودهنگام به خانه فرستاد و جایی که بزرگانی مانند بوفون و ابراهیموویچ در آن از دنیای بازی های ملی خداحافظی کردند، حالا چهار تیم به یک قدمی فینال بزرگ پاریس رسیده اند.

در سویی پرتغال با ستاره خود کریستیانو رونالدو در پی رسیدن به جامی است که جای خالی آن بدون شک در ویترین افتخارات این بازیکن بزرگ احساس می شود و در طرف دیگر ولز در روزهایی فراموش نشدنی به دنبال کسب اولین افتخار در اولین حضور است و در این راه حمایت هواداران پرشور خود را به دنبال دارد. اما این پایان ماجرا نیست. آلمانی های منظم که گویی در تمامی رقابت های تاریخ فوتبال یک مدعی جدی به شمار می آمده اند این بار نیز خود را به یک قدمی فینال پاریس رسانده اند تا با جوانان خود در مقابل تیم یک دست فرانسه صف آرایی کنند. فرانسوی های خسته از حوادث تروریستی حالا مجالی پیدا کرده اند تا یک بار دیگر با هم متحد شده و خروس ها را بار دیگر بر قله فوتبال اروپا ببینند. رویایی دست یافتنی برای تیمی که با حضور پر شور هواداران خود قدرتی مضاعف یافته است.

مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار نیز به داغ ترین مراحل خود رسیده است. فاصله امتیازات شرکت کنندگان در صدر جدول بسیار کم بوده و رقابتی هیجان انگیز برای کسب جوایز مسابقه در جریان است. اما وب سایت سخت افزار قصد دارد بار دیگر این رقابت را از آنچه که هست نیز داغ تر کند. به همین دلیل آنطور که پیش تر نیز اشاره شده بود نحوه امتیاز دهی در این مسابقه تغییر خواهد کرد.

در این مرحله که زمان آن از همین حالا آغاز می شود شما می بایست نتیجه هر دو دیدار مرحله نیمه نهایی بین تیم های ولز – پرتغال و فرانسه – آلمان را تا پیش از شروع این بازی ها پیش بینی کنید و به ازای نتیجه درست بازی 50 امتیاز و به ازای پیش بینی برنده برنده (یا تساوی) صحیح با نتیجه نادرست 25 امتیاز دیگر نیز دریافت خواهید کرد. به علاوه تا فردا و پیش از بازی پرتغال – ولز در ساعت 23.30 به وقت ایران فرصت دارید دو فینالیست بازی ها را نیز مشخص کنید تا به ازای هر پیش بینی صحیح 50 امتیاز دیگر به حساب شما اضافه شود. توجه داشته باشید که پیش بینی تیم های فینالیست صرفا تا پیش از بازی پرتغال در برابر ولز قابل قبول است و پس از آن امتیازی به این کار تعلق نخواهد گرفت. به علاوه برای کسب امتیازات حتما باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و نتیجه را ثبت کنید و در غیر این صورت امتیازات شما محاسبه نخواهند شد. توجه داشته باشید که نتایج اعلام شده توسط شما تا پایان دقیقه 120 محاسبه خواهند شد. به این ترتیب که برای مثال اگر کاربری نتیجه بازی را 2-1 پیش بینی کند و گل برتری تیم مورد نظر پس از دقیقه 90 و در زمان های اضافه زده شود، امتیاز کامل به حساب وی لحاظ خواهد شد.

از همین حالا فرصت دارید در مسابقه اعلام نتیجه بازی تیم های ولز – پرتغال و آلمان – فرانسه شرکت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده با برند توتولینک، نفر اول مسابقات بن خرید تجهیزات شبکه توتولینک به ارزش 3.000.000 ریال، نفر مودم روترTOTOLINK ND300 به همراه دانگل وایرلس TOTOLINK N300UM، نفر سوم مودم روترTOTOLINK ND150 و به یک نفر به قید قرعه بن خرید از تجهیزات توتولینک به ارزش 100.000 تومان دریافت خواهند کرد. فرصت را از دست ندهید، شاید شما برنده مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید