یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه پیش بینی بازی تیم های بلژیک و ولز

0

یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه پیش بینی بازی تیم های بلژیک و ولز

بازی های مرحله یک چهارم پایانی جام ملت های اروپا شب گذشته آغاز شد. در اولین بازی این مرحله دو تیم پرتغال و لهستان از ساعت 23.30 به وقت ایران به مصاف هم رفتند. این بازی در همان دقایق ابتدایی شاهد گل بود و رابرت لواندوفسکی توانست تیم خود را در برابر پرتغالی ها پیش بیندازد. اما حریف هم دست و پا بسته ظاهر نشد و مهاجم جوان پرتغال، رناتو سانچز، بازی را به تساوی کشاند. پس از این اتفاق بود که هیچ یک از دو تیم تلاشی برای خطر آفرینی بر روی دروازه یکدیگر انجام ندادند و پس از 120 دقیقه بازی احتیاطی و بسیار آرام ضربات پنالتی تعیین کننده برنده بازی شد. در حالی که هر 5 ضربه تیم پرتغال وارد دروازه لهستان شد، بلاژیکوفسکی پنالتی چهارم لهستان را از دست داد تا در نهایت این پرتغال باشد که با وجود عدم کسب پیروزی در هیچ یک از دیدارهای جام تا این مرحله، اولین تیمی باشد که جواز صعود به مرحله نیمه نهایی را به دست می آورد. اما امشب نیز بازی دوم یک چهارم نهایی بین بلژیک و ولز برگزار می شود.

یاران گرت بیل که تا همین جای مسابقات نیز عملکردی درخشان به جا گذاشته و نام خود را در تاریخ فوتبال این کشور ثبت کرده اند باید به مصاف بلژیکی بروند که دارای انبوهی از ستاره های بزرگ و البته مربی با دانشی چون مارک ویلموتس است. با این حال این دیدار می تواند پس از بازی آلمان – ایتالیا، جذاب ترین دیدار مرحله یک چهارم پایانی یورو 2016 لقب بگیرد و باید دید دو تیم با چه استراتژی در برابر هم صف آرایی می کنند. شما نیز می توانید تا قبل از آغاز دیدار پیش بینی خود را از نتیجه بازی به ثبت رسانده و در صورت صحیح بودن به امتیازات خود اضافه کنید. نحوه امتیاز دهی در این مرحله به صورت زیر است:

  • پیش بینی نتیجه صحیح 40 امتیاز
  • پیش بینی برنده صحیح (یا تساوی صحیح) با نتیجه نادرست 20 امتیاز

توجه داشته باشید که نتایج اعلام شده توسط شما تا پایان دقیقه 120 محاسبه خواهند شد. به این ترتیب که برای مثال اگر کاربری نتیجه بازی را 2-1 پیش بینی کند و گل برتری تیم مورد نظر پس از دقیقه 90 و در زمان های اضافه زده شود، امتیاز کامل به حساب وی لحاظ خواهد شد. از همین حالا فرصت دارید در مسابقه اعلام نتیجه بازی تیم های بلژیک و ولز شرکت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده با برند توتولینک، نفر اول مسابقات بن خرید تجهیزات شبکه توتولینک به ارزش 3.000.000 ریال، نفر مودم روترTOTOLINK ND300 به همراه دانگل وایرلس TOTOLINK N300UM، نفر سوم مودم روترTOTOLINK ND150 و به یک نفر به قید قرعه بن خرید از تجهیزات توتولینک به ارزش 100.000 تومان دریافت خواهند کرد. فرصت را از دست ندهید، شاید شما برنده مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید