یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه پیش بینی روز سوم آغاز شد

0

یورو 2016 با سخت افزار: مسابقه پیش بینی روز سوم آغاز شد

به جرات می توان گفت با اتمام پنج مسابقه ای که پس از آغاز مسابقه پیش بینی سخت افزار انجام شدند، تنها نتایج اعلام شده برای بازی فرانسه – آلبانی به نتیجه ای که در این دیدار رقم خورد نزدیک بودند و سایر مسابقات با نتایجی بسیار شگفت انگیز به پایان رسیدند. روز گذشته اسلواکی توانست در برابر روسیه به پیروزی 2 بر 1 دست پیدا کند و اتریش هم به نتیجه ای بهتر از 1-1 در برابر مجارستان دست پیدا نکرد تا مجارها بزرگترین شگفتی ساز مسابقات تا این لحظه لقب بگیرند. فرانسه هم در دیداری که تا دقیقه 90 با تساوی بدون گل دنبال میشد و میتوانست یکی دیگر از مسابقات شگفتی ساز یورو 2016 باشد، در نهایت با دو گل از سد آلبانی گذشت و صعود خود را به مرحله بعد قطعی کرد. اما امروز سومین دور از مسابقات پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار انجام خواهد شد.

در سه بازی که امروز برگزار می شوند ابتدا انگلستان در دیداری حساس و حیثیتی در برابر ولز قرار می گیرد. درگیری های قومی و برخی مشکلات سیاسی باعث شده این دیدار بسیار نفس گیر و دیدنی پیش بینی شود. همچنین در بازی دوم اوکراین در برابر ایرلند شمالی صف آرایی می کند و در نهایت در آخرین بازی امروز نیز از ساعت 23:30 دقیقه تیم ملی آلمان به مصاف لهستان خواهد رفت. طبق قوانین مسابقه پیش بینی، شما می توانید تا 15 دقیقه پس از آغاز هر بازی نتیجه آن را در بخش کامنت های این مطلب اعلام کنید. همچنین برای یادآوری مجدد، شیوه امتیاز دهی در این مسابقه هم به صورت زیر است:

– پیش بینی نتیجه صحیح 10 امتیاز

– پیش بینی نتیجه مساوی بدون نتیجه صحیح 5 امتیاز

– پیش بینی برنده صحیح بدون نتیجه درست 5 امتیاز

علاوه بر پست هایی که به صورت روزانه برای پیش بینی مسابقات در وب سایت منتشر می شوند می توانید با استفاده از هشتگ euro16sakhtafzar# از طریق اینستاگرام وب سایت نیز در مسابقه شرکت کنید. پیش بینی های خود را پس از ورود به حساب کاربری در بخش کامنت های همین پست وارد کنید. پس فرصت را از دست ندهید. شاید این بار شما برنده جایزه ویژه سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید