یورو 2016 با سخت افزار: پیش بینی آخرین روز مرحله یک شانزدهم پایانی

0

یورو 2016 با سخت افزار: پیش بینی آخرین روز مرحله یک شانزدهم پایانی

سه تیم فرانسه، آلمان و بلژیک نیز توانستند جواز صعود به دور بعدی مسابقات یورو 2016 را کسب کنند. در بازی های برگزار شده در روز گذشته از یورو 2016، ابتدا تیم های فرانسه و ایرلند به مصاف هم رفتند که با وجود برتری ایرلند در دقایق ابتدایی، این فرانسه بود که با حمایت هواداران خود توانست سرانجام با نتیجه 2 بر 1 مقابل حریف سخت کوش خود به برتری دست یافته و چهارمین تیمی باشد که به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کند. در بازی دوم آلمان به مصاف اسلواکی رفت و با یک بازی کاملا برتر و کوبنده توانست این تیم را با 3 گل شکست داده و دیگر تیم مرحله یک هشتم پایانی باشد. در آخرین بازی شب گذشته نیز تیم های مجارستان و بلژیک به مصافه هم رفتند. با وجود بازی پایاپای دو تیم در اکثر دقایق، بلژیک با استفاده از بازیکنان تراز اول خود که در مطرح ترین تیم های اروپایی بازی می کنند توانست با 4 گل برابر مجارستان به برتری دست یابد و قاطع ترین پیروزی این مسابقات تا اینجای کار را کسب کند. اما امشب مرحله یک شانزدهم با انجام دو بازی به پایان خواهد رسید.

در اولین بازی از ساعت 20.30 تیم های ایتالیا و اسپانیا رو در روی هم قرار خواهند گرفت. این بازی یادآور دیدار فینال دور قبل یورو است که با برتری کامل اسپانیا به پایان رسید. البته ترکیب دو تیم نسبت به چهار سال گذشته تغییرات زیادی داشته و برای مثال مغز متفکر هر دو تیم یعنی پیرلو از ایتالیا و ژاوی از اسپانیا از مسابقات ملی خداحافظی کرده اند. با این حال بدون شک بازی تیم های ایتالیا و اسپانیا جذابیت فوق العاده زیادی برای همه بینندگان خواهد داشت.

آخرین بازی این مرحله نیز بین تیم های انگلیس و ایسلند برگزار خواهد شد. دیداری که به عقیده بسیاری از منتقدین ساده ترین بازی این مرحله است و شانس انگلستان برای رسیدن به مرحله بعد بسیار زیاد ارزیابی می شود. با این حال ایسلند به هیچ عنوان تیم دست و پا دسته ای نیست و شباهت سبک بازی آنها به بازی فیزیکی و درگیرانه انگلیس می تواند مشکلات زیادی برای سه شیرها ایجاد کند.

شما می توانید تا پیش از آغاز هر بازی پیش بینی خود را از نتیجه آن اعلام کنید. همچنین قوانین امتیازی این مسابقات برای دور یک شانزدهم به صورت زیر تغییر کرده است:

  • پیش بینی نتیجه صحیح 30 امتیاز
  • پیش بینی برنده صحیح با نتیجه نادرست 15 امتیاز
  • پیش بینی مساوی با نتیجه نادرست 15 امتیاز

توجه داشته باشید که با در نظر داشتن اینکه هر بازی حتما می بایست یک برنده داشته باشد و احتمال کشیده شدن بازی ها به وقت های اضافه و ضربات پنالتی است، نتیجه هایی که از سوی شما اعلام می شوند تا پایان دقیقه 120 بازی ها محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر کاربری برای یک بازی نتیجه 1-1 را اعلام کند و این بازی تا دقیقه 120 با نتیجه 1-1 به پایان رسیده و برنده آن در ضربات پنالتی مشخص شود، نتیجه اعلام شده 30 امتیاز کامل را دریافت خواهد کرد.

از همین حالا فرصت دارید در مسابقه اعلام نتیجه دو بازی شرکت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده با برند توتولینک، نفر اول مسابقات بن خرید تجهیزات شبکه توتولینک به ارزش 3.000.000 ریال، نفر مودم روترTOTOLINK ND300 به همراه دانگل وایرلس TOTOLINK N300UM، نفر سوم مودم روترTOTOLINK ND150 و به یک نفر به قید قرعه بن خرید از تجهیزات توتولینک به ارزش 100.000 تومان دریافت خواهند کرد. فرصت را از دست ندهید، شاید شما برنده مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار باشید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید