یکبار دیگر عکس خصوصی سوشا مکانی و نامزدش لو رفت (عکس)

0

یکبار دیگر عکس خصوصی سوشا مکانی و نامزدش لو رفت (عکس)

یکبار دیگر عکس خصوصی سوشا مکانی و نامزدش لو رفت

چند روز پیش بود که عکس های سوشا مکانی و نامزدش در تلگرام لو رفت. به گزارش سماتک در حالیکه سوشا کم کم دارد به زندگی عادیش برمیگردد امروز با منتشر شدن عکسی جدید از سوشا مکانی و نامزدش در اینستاگرام وی، شایعه ی هک اینستاگرام سوشا مکانی بر سر زبان ها افتاد. به نقل از سایت سرگرمی سماتک اینستاگرام دروازه بان جنجالی پرسپولیس ممکن است هک شده باشد!!  سوشا مکانی در حالی می گوید که از روز 8 بهمن فعالیت اینستاگرامی نداشته که ساعاتی قبل عکسی از او و نامزدش در اینستاگرامش منتشر شد.

 

یکبار دیگر عکس خصوصی سوشا مکانی و نامزدش لو رفت (عکس)

 

به نظر می رسد اتفاقات بد برای سوشا مکانی تمامی ندارد. پس از دستگیری و تمام شایعاتی که برای او درست شد، حالا به نظر می رسد اینستاگرام او هم حک شده است. نزدیک به دو ساعت قبل عکسی از سوشا مکانی در کنار نامزدش در صفحه شخصی او منتشر شد.

 

پای این عکس هم متنی دیده می شد با جملاتی چون «کاری نکردم که پشیمان باشم»، «همه کارهایم قانونی و رسمی بوده است»، «کسی اشتباه کرد که صفحه شخصی ام را هک کرد»،«متاسفانه آسیب اصلی را نامزدم دید و او تنها ماند» و…. به گزارش سماتک اما دقایقی قبل سوشا مکانینسبت به انتشار این پست واکنش نشان داد و گفت که 3 روز است در فضای مجازی فعالیتی نکرده است. به نظر می رسد صفحه اینستاگرام او هک شده است و گویا دردسرها برای او تمامی ندارد.

 

مطالب مرتبط:

 

ماجرای آزادی مخفیانه سوشا مکانی از زندان اوین

 

ساناز، نامزد سوشا مکانی جعلی از آب در آمد + تصاویر

 

متن جنجالی ساناز نامزد سوشا مکانی (عکس)

 

ماجرای خودکشی سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس

پاسخ دهید