یکی به درخشان بگوید تمام لیگ های دنیا تعطیلند!

0

ورزش > فوتبال ملی – حمید درخشان در تازه ترین اظهار نظراتش دوباره بابت تعطیلی لیگ انتقاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرمربی سابق پرسپولیس كه در زمان حضورش در تیم پرطرفدار تهرانی یكی از منتقدان كروش بود و با او مشكل داشت، دوباره مصاحبه كرده و از كروش ایراد گرفته است. او گفته كه گوام تیمی نیست كه فوتبال ما به خاطر آن 20 روز تعطیل شود.
او در حالی این حرف را زده كه از یك هفته قبل گفته شده بود تیم ملی فقط یك هفته لیگ را تعطیل می كند. در حال حاضر لیگ های اروپایی و تمام لیگ های دنیا تعطیل هستند. تقریبا تمام لیگ های دنیا از یكشنبه گذشته تعطیل شده اند و تا پایان هفته آینده تعطیل هستند. تیم ملی ایران هم از پنجشنبه به اردو رفته است؛ یعنی تیم ایران فقط 4 روز بیشتر از سایر تیم ها در اردو بوده و لیگ فقط 4 روز بیشتر به خاطر تیم ملی تعطیل شده است. حالا درخشان در حالی گفته لیگ نباید برای بازی با گوام 20 روز تعطیل شود كه او ظاهرا خبر ندارد در این مدت كل فوتبال باشگاهی دنیا تعطیل است و غیر از 4 روز، مابقی تعطیلی لیگ برتر به خاطر كروش نبوده است.
درخشان در بخشی دیگر از صحبت هایش گفته كه حاج صفی باید جای دژاگه کاپیتان می‌شد. این حرف درخشان در حالی است كه او حتی درمورد انتخاب كاپیتان كه یكی از اختیارات سرمربی تیم ملی است هم ارزش قائل نمی شود و با نظر سرمربی تیم ملی در مورد انتخاب كاپیتان مخالفت كرده است. احسان حاج صفی دقیقا از بازی های جام جهانی در تیم ملی فیكس شده و قبل از آن هم اگرچه در تیم ملی حضور داشت، اما فیكس بازی نمی كرد. از طرفی اشكان دژاگه از نظر سنی از حاج صفی بزرگ تر است.
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید