یک اتومبیل الکتریکی دست‌ساز چینی

0

گیگر :

در ادامه با یک اتومبیل الکتریکی چینی آشنا خواهید شد که حداکثر سرعت آن ۳۰ کیلومتر در ساعت است. این اتومبیل هانیان شیائوهوآ نام دارد و توسط یک دانشجوی ۲۷ ساله طراحی شده است.

اتومبیل الکتریکی هانیان شیائوهوآ (Hainan Xiaohuohua) توسط یک دانشجوی رشته مهندسی اتومبیل ۲۷ ساله طراحی شده است. وی حدود ۴٬۷۵۰ دلار آمریکا برای کل این پروژه هزینه کرده است. این اتومبیل بر اساس یک اتومبیل الکتریکی کم‌سرعت که به صورت آنلاین و به همراه تمام لوازم ضروری خریداری شده، ساخته شده است. چن یینکسی (Chen Yinxi) با کمک پدرش که صاحب یک شرکت تولیدی است و پلاستیک‌های تقویت‌شده با فیبر می‌سازد، این اتومبیل را ساخته است.

این اتومبیل هنوز شبیه یک نمونه آزمایشی است؛ اما طراحی مدرنی دارد که از درهای بزرگ، چرخ‌های آلیاژی ۵ پره دوقلو و سیستم تعلیق فوق‌العاده کم‌ارتفاع بهره می‌برد. طبق گفته طراح این اتومبیل، مراحل ساخت داخل کابین هنوز به اتمام نرسیده است.

هنوز مشخصات فنی این اتومبیل منتشر نشده است؛ اما ما می‌دانیم که حداکثر سرعت این اتومبیل تنها ۳۰ کیلومتر در ساعت است. در حال حاضر چن به دنبال سرمایه‌گذارانی است که می‌خواهند این اتومبیل را به تولید انبوه برسانند.

شما منتشر کنید در

منبع:cover

پاسخ دهید