یک خانه متحرک کوچک با ظاهری قدیمی و باطنی مدرن

0

گیگر :

در ادامه با یک کاروان تخم‌مرغی شکل آشنا می‌شوید که ظاهری به سبک قدیمی دارد؛ اما داخل آن از امکانات مدرنی بهره می‌برد.

زیرمجموعه‌ای از خانه‌های متحرک وجود دارد که کمی کوچک‌تر هستند. کاروانی که به شما معرفی می‌کنیم، در این دسته قرار می‌گیرد و Barefoot Caravan نام دارد. این کاروان ظاهری شبیه کاروان‌هایی دارد که گویی پدربزرگمان پس از سال‌ها از پارکینگ خارج کرده؛ اما داخل آن بسیار مدرن است.

فردی به نام کتی چمبرلین که نتوانسته اتومبیل مسافرتی دلخواه خود را بیابد، تصمیم می‌گیرد خودش این اتومبیل را طراحی کند. شرکتی به نام Watsonia Squire که در حوزه موتورسیکلت و اتاقک فعال است، به وی کمک کرده تا این کاروان را بسازد. حالا این خانم این کاروان‌ها را به افرادی که طرز فکری همانند وی دارند، می‌فروشد.

وی در این رابطه می‌گوید: «انگیزه ساخت این کاروان طی یک مسافرت آخر هفته ایجاد شد. در این مسافرت من سرما خوردم و زیر باران خیس شدم. وقتی هوا تاریک می‌شود، همه کمی ناراحت می‌شوند. من با خود فکر کردم چرا یک کاروان شیک نداشته باشم؟ من می‌خواستم ظاهر و باطن این کاروان زیبا باشد».

ساخت این کاروان ۳ سال طول کشیده است. طول این کاروان حدود ۱۶ فوت است و بدنه فایبرگلس آن به شکل تخم‌ اردک و به رنگ آبی و کرم است. داخل این کاروان حدود ۱۰۵ فوت مربع فضا دارد یک یخچال کوچک، وسایل پخت‌وپز و یک ظرف‌شویی نیز در داخل کابین به چشم می‌خورد. همچنین یک حمام با دوش، توالت و روشویی، سیستم گرمایشی، چراغ‌های ال‌ای‌دی، صندلی‌هایی که به تخت تبدیل می‌شوند و فضایی برای یک کمد وجود دارد. علاوه بر این، چند طبقه کوچک به عنوان فضای انباری در نظر گرفته شده است.

افراد علاقه‌مند می‌توانند برخی از جزئیات را مطابق دلخواه خود انتخاب کنند، مانند رنگ وسایل آشپزخانه و مبلمان و پارچه پرده‌ها.
قیمت این کاروان حدود ۳۴ هزار دلار است.

شما منتشر کنید در

cover

پاسخ دهید