یک رکورد دیگر برای شیائومی: فروش بیش از نیم میلیون گوشی هوشمند در کشور هند تنها در سه روز!

0

بر اساس گزارشی که امروز توسط شیائومی در کشور هند منتشر شد، اعلام گردید که این برند چینی توانسته در مدت سه روز، یعنی بین اول تا سوم اکتبر، بیش از ۵۰۰ هزار تلفن هوشمند در این کشور به فروش برساند. شیائومی اعلام نموده که کشور هند برای این کمپانی، به عنوان یک صنعت به حساب می‌آید و آنها توانسته‌اند به رکورد فروش دو تلفن هوشمند در هر ثانیه در این کشور دست پیدا کنند.

محصولات و لوازم جانبی شیائومی در فروشگاه‌های آنلاین کشور هند، Flipkart، آمازون، Snapdeal و Tata cliq در دسترس کاربران قرار دارد و می‌توانند سفارش‌های خود را از این طریق ثبت کنند.

ردمی ۳S پرفروش‌ترین محصول در فروشگاه اینترنتی Flipkart به حساب می‌آید که توانست در روز دوم اکتبر، به رکورد فروش ۸۰۰ تایی دست پیدا کند. در فروشگاه آمازون کشور هند نیز ردمی نوت ۳ توانست عنوان پرفروش‌ترین تلفن هوشمند را به خود اختصاص دهد.

آقای Mani Jain مسئول فروش شیائومی در کشور هند در مورد این موضوع می‌گوید:

ما بسیار مفتخریم که این رکورد را با طرفداران، کاربران و تولیدکنندگان محصولات خود به اشتراک بگذاریم. حاصل تلاش و کار شش ماهه ما باعث شد تا بتوانیم به این جایگاه و رتبه در این عرصه دست پیدا کنیم. سال گذشته در ماه اکتبر، ما در طول ۳۰ روز موفق شدیم آمار فروش بیش از نیم میلیون دستگاه را به ثبت برسانیم و امسال، این میزان فروش تنها در ۳ روز اتفاق افتاد. بر طبق اسناد و مدارک، تا به حال هیچ برندی نتوانسته به همچین رکوردی در کشور هند دست پیدا کند.

  • برند شیائومی در سال ۲۰۱۴ وارد کشور هند شد و از آن زمان تا به حال، پیشرفت شگفت‌انگیزی داشته و توانسته با ردمی نوت ۳ که لقب پرفروش‌ترین تلفن هوشمند در کشور هند را یدک می‌کشد، عنوان سومین برند فروشنده تلفن هوشمند در ۳۰ شهر از این کشور را به خود اختصاص دهد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید