یک هاست عالی بخرید، قالب حرفه‌ای و کلی آموزش رایگان ببرید

0

 

شرکته ای حرفه‌ای دنیا در کنار ارائه خدمات حرفه‌ای به کاربران خودشان، در پی خلق تجربه لذت بخش هستند. میزبان فا با شعار خرید هاست مطمئن و با تیم حرفه‌ای، چند سالی است که کار خود را آغاز کرده است.

خدمات‌ هاست میزبان فا بر روی سرورهای قدرتمند و با فن‌آوری ابری قرار دارند و در ۲۴ ساعت روز توسط کارشناسان حرفه‌ای مدیریت می‌شوند.

در میزبان فا اولویت ما امنیت سایت و پایداری سیستم است. زمانی که مشکلی برای یک کاربر ایجاد می‌شود کل تیم برای رفع این مشکل وقت می‌گذارند.

در میزبان فا پاسخ گویی به سؤالات کاربران اولویت اول است و اگر سؤالی بپرسید در کمتر از ۵ دقیقه پاسخ آن را دریافت می‌کنید.

mizbanfa1

اما نکته مهم در میزبان فا، ارایه دامنه ملی رایگان همراه ثبت سفارش، نصب رایگان CMS مورد نیاز بر روی‌هاست، و از همه مهم‌تر اینکه قالب‌های حرفه‌ای به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

شما تنها یک‌هاست نمی‌خرید بلکه یک پشتیبان قوی دارید، یک قالب حرفه‌ای و یک سایت.

اما میزبان فا فقط در این جا خدماتش به اتمام نمی‌رسد. شما علاوه بر دریافت خدمات گفته شده به سیستم آموزشی حرفه‌ای میزبان فا دسترسی دارید.

mizbanfa3

در این سیستم ویدئوهای آموزشی با کیفیت توسط آقای رایان کاراکتر ویژه میزبان‌فا به شما ارائه می‌شود. آقای رایان از ثبت دامنه، تهیه‌ هاست و حتی نصب نرم افزارهای سایت و قالب در کنار شماست.

اگر شما آموزشی را بخواهید که در سیستم وجود نداشته باشد کافی است از آقای رایان بخواهید. اگر می‌خواهید یک کسب و کار راه بی‌اندازید، میزبان فا یک میزبان امن برای اطلاعات و داده‌های سایت شماست.

شما فقط یک‌هاست نمی‌خرید بلکه یک تجارت کامل می‌خرید

mizbanfa2

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید