یک هوندا و یک آکیورای جدید در راه نمایشگاه پکن

0

گیگر :

شرکت هوندا و شرکت آکیورا هر کدام یک کراس‌اور جدید در نمایشگاه اتومبیل شهر پکن که اواخر ماه آوریل برگزار خواهد شد، به نمایش خواهند گذاشت.

پیش‌نمایشی از کراس‌اور جدید هوندا که هنوز معرفی نشده، قبلاً به صورت اتومبیل کانسپت دی که تصویرش را در ادامه می‌بینید، سال گذشته در نمایشگاه شانگهای به نمایش گذاشته شده بود. این کراس‌اور یک رده بالاتر از کراس‌اور سی‌آر- وی است؛ اما انتظار می‌رود زیبایی و قوس چرخ‌های کانسپت دی در این اتومبیل به کار گرفته شود.

قدرت این کراس‌اور از طریق موتوری ۴ سیلندر ساخت هوندا تأمین خواهد شد. همچنین خریداران می‌توانند موتوری ۲ یا ۴ سیلندر انتخاب کنند. تولید این اتومبیل در کشور چین انجام می‌گیرد. ظاهراً این کراس‌اور در ایالات متحده آمریکا، اروپا و حتی چین به فروش خواهد رسید.

بخش لوکس هوندا نیز یک کراس‌اور در شهر پکن رونمایی خواهد کرد. طبق گزارش نشریه Motor Authority، این کراس‌اور نسخه‌ای تغییر یافته از اتومبیل کانسپت اس‌یو‌وی-ایکس که ۳ سال پیش در شانگهای معرفی شد، خواهد بود. احتمالاً نام این کراس‌اور سی-دی‌ایکس خواهد بود و ظاهرش نسبت به اتومبیل کانسپت اولیه، عادی‌تر خواهد بود.این کراس‌اور با اتومبیل‌هایی مانند مرسدس-بنز جی‌ال‌اِی به رقابت خواهد پرداخت. این اتومبیل طی سال‌های آینده به خط تولید آکیورای مختص آمریکای شمالی می‌پیوندد و در چین تولید خواهد شد.
هر دو کراس‌اور طی هفته‌های آینده به صورت آنلاین رونمایی می‌شوند. نسخه تولیدی کانسپت دی قبل از پایان سال جاری میلادی به فروش خواهد رسید؛ اما سی‌دی-ایکس تا ساس ۲۰۱۸ در آمریکا عرضه نخواهد شد.

 

شما منتشر کنید در

cover

پاسخ دهید