یک پنل حرفه ای،در مانیتور جدید AOC

0

یک پنل حرفه ای،در مانیتور جدید AOC

برند AOC را همه ما به دلیل تولید مانیتورهای زیبا و طراحی مدرن می شناسیم.همانطور که می دانید،کارت گرافیک های جدید علاوه بر پوشش دقت های بالا،فرکانسی بسیار بیشتر از گذشته را ارائه می دهند.از همین رو نیاز به مانیتورهایی با هرتز بالا احساس می گردد.AOC نیز جدید ترین مانیتور حرفه ای خود را معرفی کرد.

 

مانیتور جدید AOC تحت عنوان AG271QG از خانواده AGON است.این مانیتور از یک پنل 27 اینچی در مدل IPS-AHVA بهره می برد.دقت قابل پشتیبانی توسط پنل 2560×1440 است.طراحی پایه بسیار ارگونومیک بوده و در 3 قسمت قابلیت تحرک دارد.این مانیتور از فناوری G-Sync بهره می برد.این پنل قادر به نمایش تصاویر با فرکانس AOC از یک فناوری برای جلوگیری از سو سو زدن LED های Backlight استفاده کرده است که در قسمت سرعت نمایش فرکانس نیز کارایی دارد.

سرعت پاسخگویی AGON جدید،برابر با 4 میلی ثانیه است.حداکثر شدت روشنایی پنل نیز به 350 شمع بر متر مربع می رسد. AG271QGاز قابلیت VESA برخوردار است که می تواند آن را بر روی دیوار نصب کرده و یا از مینی پی سی هایی در این استاندارد نیز بهره برد.دو اسپیکر با توان هر عدد 2 وات نیز برای آن در نظر گرفته شده است.تعداد 4 عدد پورت USB 3.0،پورت هدفون،پورت HDMI و یک عدد DP پورت نیز بخش I/O ها را تشکیل می دهند.این مانیتور با قیمت 799 یورو،از ماه آینده در بازار خواهد بود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید