یک کانسپت خارق‌العاده از اپل آیفون 7

0

شما در رویاهای خود، به چه اسمارت فونی فکر می‌کنید؟ چند ثانیه چشمان خود را ببندید و به آن فکر کنید، حال به نظر شما، رویای شما قابل تولید و عرضه است?! یا بهتر بگوییم آیا اسمارت فونی در بازار هست که شرایط گوشی رویایی شما را داشته باشد؟

iPhone-7-concept

همزمان که شما در حال رویا پردازی بودید، یک موسسه طراحی اوکراینی، کانسپتی را طراحی کرد که شاید خواندن ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن بسیار به رویای شما نزدیک باشد. این کانسپت که توسط Herman Haidin طراحی شده است برای واقعی شدن راه سختی پیش‌روی ندارد!

این کانسپت مربوط به آیفون 7 است و در آن نگاه به آینده موج می‌زند. محصولی که مشخصات جالبی دارد و کاش که اپل نیز به آن نگاهی بیندازد؛ اما ویژگی‌های این کانسپت خارق‌العاده چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که ضخامت این آیفون 7 زیبا، تنها 3 میلی‌متر است! فوق‌العاده است نه؟ هم اکنون باریک‌ترین اسمارت فون تولید شده در دنیا 5 میلی‌متر ضخامت دارد و دیگر پرچم‌داران بازار ضخامت‌هایی در حد 7 میلی‌متر دارند که آیفون نیز یکی از آن‌هاست.

اما دیگر ویژگی این محصول، یک امکان عجیب و خاص به شمار می‌رود! وجود یک نمایشگر 5 اینچی در جلو و البته در عقب! بله درست خواندید، جذاب است نه؟!

iPhone-7-concept-(4)

بهره گیری از یک دوربین 16 نانو پیکسلی هم انتخابی است که برق را از سرما می‌پراند.

iPhone-7-concept-(2)

ضد آب بودن آن دیگر محدودیت نداشته و با آن تا هر عمقی و هر مدت زمانی می‌توانید شنا کنید.

iPhone-7-concept-(3)

خب، دوست داریم تا نظر شما را هم بدانیم! به ما بگویید که اسمارت فون مورد علاقه و رویایی شما چه ویژگی‌هایی دارد؟!

iPhone-7-concept-(5) iPhone-7-concept-(6) iPhone-7-concept-(7) iPhone-7-concept-(8)

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید