یک کانسپت فوق‌العاده زیبا از آیفون ۷ و ۷ پلاس

0

در چند هفته اخیر، اخبار زیادی پیرامون آیفون ۷ اپل در رسانه‌ها منتشر شده است که بیشتر آنها، شبیه به هم بوده و به‌ندرت پیش می‌آید که خبر جدید و شگفت‌انگیزی را حکایت کنند. امروز، تصاویر جدیدی از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس (پرو) در رسانه‌ها منتشر شده که توسط Martin Hajek طراح فوق‌العاده کانسپت‌های محصولات اپل تولید شده است. این تصاویر و طراحی‌ها، با توجه به شایعاتی که به آن اشاره شد، ساخته شده و هیچگونه دلیلی بر مورد تأیید بودن آن نیست و تماما بر اساس حرف و حدیث‌ها و ذوق طراح شکل گرفته است.

هر دو دیوایس، جک ۳.۵ میلیمتری هدفون خود را از دست داده‌اند و خطوط آنتن آن‌ها نیز تغییر پیدا کرده است. آیفون ۷ از دوربین بزرگتری نسبت به نسل پیشین خود برخوردار بوده و آیفون ۷ پلاس (پرو) نیز از دوربین دوگانه بهره خواهد برد. Hajek در طراحی خود، تصمیم گرفته است تا از یک اسپیکر در قسمت پایینی بدنه دستگاه استفاده نماید. اما در برخی شایعات شنیده‌ایم که اپل در دیوایس جدید خود، از دو اسپیکر در پایین بدنه برای تولید صدای استریو استفاده خواهد کرد.

شما می‌توانید تصاویر رندر شده از این طرح را در زیر مشاهده کنید.

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش، انواع کارهای گرافیکی را هم انجام می‌دم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هست، اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم، نویسندگی را هم در کنار گرافیک دنبال می کنم؛ همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید