۱۶ کلینیک و پلی کلینیک در استان آذربایجان غربی به بهره برداری می‌رسد

0

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از بهره برداری ۱۶ کلینیک و پلی کلینیک در استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی  به نقل از وب دا؛ دکتر ابراهیم حسنی امروز در حاشیه برگزاری اجلاس سراسری معاونین درمان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، گفت: می توانیم ادعا کنیم که ارجاع بیماران برای خرید دارو، لوازم و تجهیزات مصرفی و انجام آزمایش در استان آذربایجان غربی به حد صفر رسیده و فرانشیز نیز کاهش قابل توجهی یافته است.

وی با بیان این که با توجه به اعتبارات تخصیص یافته، در زمینه ارتقای کیفیت هتلینگ مراکز درمانی این استان اقدامات بسیار خوبی انجام شده است‌، گفت: دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در جشنواره ارتقای هتیلینگ کشور، به عنوان دانشگاه برتر تیپ یک شناخته شد.

دکتر حسنی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه برخی از بیمه ها بدهی خود با دانشگاه علوم پزشکی ارومیه را تا فروردین ماه سال جاری تسویه کرده اند، خاطر نشان کرد: میزان مطالبات ما از بیمه ها بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه تجمیع بیمه ها را امری بسیار ضروری دانست و گفت: متاسفانه نحوه پوشش خدمات، نحوه رسیدگی به اسناد و فاصله های پرداخت زمانی متفاوت، مشکلات زیادی را برای بیمارستان های دانشگاهی ایجاد کرده است‌.

وی در پایان تصریح کرد: تجمیع بیمه ها یک تکلیف قانونی است که در قانون برنامه های توسعه کشور بر اجرایی شدن آن تأکید شده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید