۵دلیل برای آنکه ام وی ام ۱۱۰ جدید را بخریم!

0

ام‌وی‌ام ۱۱۰ همواره به دلیل ابعاد کوچک مورد توجه قشرهای مختلف جامعه به‌خصوص بانوان قرار گرفته است. مدل جدید این خودرو با شکل و شمایلی تازه در خیابان‌های کشورمان در حال تردد است. در این مطلب سعی داریم نقاط مثبت این خودرو را بررسی کنیم تا اگر می‌خواهید یک خودرو کوچک شهری بخرید، به شما کمک کنیم تا انتخاب آگاهانه و مناسب داشته باشید. با ما همراه باشید.

CHERY-NEW-QQ-24

۱- ابعاد مناسب برای شهرهای بزرگ

همیشه در شهرهای بزرگ پیدا کردن یک جای پارک مناسب یک معضل خسته کننده محسوب می‌شود. اگر شما فعالیت شهری زیادی دارید و با مشکل پیدا کردن جای پارک مواجه هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ ام‌وی‌ام ۱۱۰ جدید بروید، چرا که این خودرو با ابعاد کوچک خود به شما کمک بسیاری خواهد کرد. همچنین ابعاد این خودرو می‌تواند یک گزینه مناسب برای بانوان باشد چرا که روحیه خانم‌ها بیشتر با خودروهای کوچک هماهنگ است.

chery-qq-14_1200

۲- ایمنی مناسب

اگر بخواهیم این خودرو را با رقبای داخلی مانند تیبا هاچ بک مقایسه کنیم، باید گفت که ام‌وی‌ام ۱۱۰ به لطف سیستم ترمز ABS و EBD، کیسه هوای سرنشینان جلو و فریم جدید بدنه بسیار ایمن‌تر است. البته سیستم ایمنی تیبا نیز شباهت‌هایی با این خودرو دارد ولی کیفیت ساخت این خودرو بیشتر از نمونه‌های داخلی بوده و در بسیاری از موارد مشاهده شده که کیسه‌های هوای خودروهای تولید داخل با مشکل روبرو بوده‌اند.

CHERY-NEW-QQ-22

۳- دید خوب از داخل خودرو

مدل جدید ام‌وی‌ام به نحوی طراحی شده که شما از داخل خودرو به‌طور کامل بر آن مسلط خواهید بود و دید خوبی خواهید داشت. همچنین در قسمت عقب پنجره پانوراما ساخته شده از مواد با کیفیت باعث می‌شود شما یک دید عالی از قسمت پشت خودرو خود داشته باشید. این دید مناسب به افرادی که تازه رانندگی آموخته‌اند یا نیازمند دید خوب از داخل خودرو هستند بسیار کمک می‌کند.

1۵۴

۴- صندوق عقب جادار

شما نباید انتظار داشته باشید صندوق عقب این خودرو به اندازه یک خودرو شاسی‌بلند جادار باشد اما در کل فضای بار ام‌وی‌ام جدید نسبت به ابعاد آن بسیار جادار و مناسب طراحی شده و نیاز شما را به‌خوبی پاسخگو خواهد بود. همچنین صندلی‌های عقب این خودرو به‌صورت کاملا تاشو طراحی شده‌اند و با تا کردن این صندلی‌ها فضای بار شما بیشتر خواهد شد.

ام-وی-ام-100-جدید-5

۵- امکانات مناسب

ام‌وی‌ام ۱۱۰ جدید نسبت به مدل قدیمی از تجهیزات بهتری برخوردار است که شاید این تجهیزات به عنوان آپشن اولیه همه خودروها محسوب شوند اما باید به این نکته اشاره کرد که برخی از این تجهیزات در رقبای داخلی این خودرو وجود ندارند. آپشن‌های ام‌وی‌ام ۱۱۰S عبارتند از : آینه‌های جانبی برقی، سنسور پارک، رینگ آلومینیومی، گرم‌کن شیشه عقب و برف‌پاک‌کن شیشه عقب، قفل مرکزی با ریموت، سیستم پخش MP3- USB -فرمان هیدرولیک، بدنه تقویت‌شده-دی لایت، نمایشگر مصرف سوخت لحظه‌ای، -کیلومتر شمار دیجیتالی

اگر این خودرو را پیش از این خریداری نموده اید؛ دوست داریم تا نظرات شما را نیز بدانیم! پس آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید