۵۰۰ اثر در جشنواره مردمی «عمار» ثبت نام کردند/ مهلت ارسال آثار تا ۲۵ آبان

0

به نقل از گیگر:

به گزارش سینماپرس، بر اساس اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره مردمی عمار، تاکنون، نزدیک به ۵۰۰ اثر در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، تاکنون، قالبهای «مستند»، «داستانی»، «انیمیشن»، «نماهنگ» و موضوع «تاریخ معاصر ایران» با محورهایی مانند «تاریخچه معاهدات و مذاکرات ایران و غرب»، «جریان­ها و حوادث مهم اجتماعی سیاسی از مشروطه تا انقلاب اسلامی»، «شخصیت‌های شاخص تاریخ سیاسی اجتماعی ایران»، «نهضت امام خمینی از ۱۵ خرداد تا وقوع انقلاب اسلامی»، «دفاع مقدس با تأکید بر پشت جبهه» و «هفت سال دفاع مقدس در مقابل کشف حجاب رضاخانی» بیش‌ترین آثار ثبت شده در جشنواره را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین دبیرخانه جشنواره عمار، در این اطلاعیه از فیلم‌سازان خواسته است که ثبت‌نام و ارسال آثار خود را به روزهای پایانی ثبت‌نام جشنواره موکول نکنند تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوند.

به گزارش فارس، متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را در پنج بخش «فیلم»، «لوح نگار، نقد و پژوهش های سینمایی»، «گرافیک»، «بازی های رایانه‌ای» و «فیلم ما»، با مراجعه به تارنمای AmmarFilm.ir و حداکثر تا پنج روز پس از ثبت‌نام به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

همچنین در فراخوان این جشنواره، از علاقه‌مندان برای اکران مردمی فیلم‌های جشنواره عمار نیز دعوت شده است تا با مراجعه به تارنمای جشنواره، نسبت به ثبت نام اکران مردمی، اقدام کنند.

پاسخ دهید