۵ دلیل برای آنکه ساکر استارز (Soccer Stars) را بازی کنیم

0

Soccer Stars 6

بازی‌های آنلاین این روزها طرفداران بسیار زیادی در بین علاقه‌مندان دنیای موبایل و سرگرمی پیدا کرده و نمونه‌های بسیار زیادی همچون کلش آو کلنز، کینگز امپایر و… هستند که مخاطبان گسترده‌ای برای خودشان پیدا کرده و حتی نمونه‌های ایرانی مانند خروس جنگی نیز طرفداران ویژه‌ای دارد.

در بازی‌های آنلاین، حس رقابت برای بازیکنان بسیار بیشتر احساس می‌شود و همین امر سبب خواهد شد که لذت بالاتری نسبت به یک عنوان آفلاین از آن ببرید.

یکی از معروف‌ترین بازی‌های آنلاین که تفاوت نسبتا زیادی هم با عناوین استراتژیک معروف دارد، ساکر استارز (ستارگان فوتبال) ساخته شرکت مینی کلیپ است، یک بازی ورزشی، ساده و در عین حال جذاب و دوست داشتنی که در آن شما تنها یک هدف را دنبال می‌کنید: گل زدن!

در این بازی هر بازیکن دارای ۵ مهره است و به نوبت بایستی یک توپ را در فضایی مستطیل شکل همچون زمین فوتبال به کمک آن مهره‌ها شوت کند و برنده فردی است که سریع‌تر به تعداد گل مدنظر برای پیروزی دست یابد. در حالت کلی بازی بسیار ساده به نظر می‌رسد اما تاکتیک‌ها و روش‌ها در پیروزی یک فرد تاثیر به‌سزایی دارد. در ادامه می‌خواهیم به شما ۵ دلیل را معرفی کنیم که چرا ساکر استارز تا این حد موفق و جذاب است.

۱- ساده است

Soccer Stars 3

بایستی جمله «زیبایی در سادگی‌ست» را به‌راستی در این بازی معنا کرد! در واقع ساکر استارز به قدری ساده است که شاید تنها با ۵ دقیقه، شما از کلیت بازی به راحتی سر دربیاورید و انجام آن را آغاز کنید. امری که در بازی‌های آنلاین امروزی به ندرت دیده شده و برای یادگیری در آن‌ها نیاز به ساعت‌ها وقت است.

۲- گرافیکی جذاب دارد

رنگ‌بندی، ظاهر منو، شکل مهره‌ها، طراحی زمین‌ها و… به شکل بسیار استادانه‌ای طراحی شده و از نظر بصری شما را جذب می‌کند. در واقع سازنده با هوشیاری تمام، طراحی بازی را به سمتی برده که شما از انجام آن لذت برده و گرافیک دوست داشتنی‌اش را تحسین می‌کنید.

Soccer Stars 2

۳- از بین نمی‌رود!

با توجه به اینکه ساکر استارز به Play Games گوگل متصل است، شما می‌توانید از طریق سینک کردن بازی با جیمیل و یا حساب فیس‌بوک خودتان، همیشه بازی‌تان را حفظ کرده و سکه‌ها و پول‌های خود را در صورت عوض کردن گوشی موبایل‌تان نیز دوباره انتقال دهید. حتی قادر هستید تا در مینی کلیپ یوزر بسازید و در صورت عدم علاقه به همه این موارد، به عنوان مهمان بازی کنید. در واقع شما هیچ‌وقت نگران این نیستید که اعتبار به‌دست آمده را با تعویض تلفن همراه‌تان از دست بدهید.

Soccer Stars 1

۴- تنوع دارد

شما سه بخش جذاب برای بازی کردن دارید. اول از همه، مسابقات رو در رو یا یک در مقابل یک است که هر فرد میزانی سکه را تعیین کرده و بر سر مجموع آن مسابقه می‌دهد. در این روش، شما می‌توانید ۸ زمین مختلف را انتخاب کنید که برای ورود به هر کدام، بایستی بهای مختلفی را بپردازید و قوانین پیروزی (تعداد گل) نیز در آن‌ها متفاوت است. یک مرحله نیز وجود دارد که شما می‌توانید تمام دارایی خودتان را در یک بازی شرط ببندید، امری که یک ریسک بزرگ محسوب می‌شود.

Soccer Stars 7

به جز آن، شما قادر به شرکت در ۴ تورنمنت حذفی هم هستید که چندین بازیکن برای به دست آوردن کاپ با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

Soccer Stars 4

همچنین در گزینه‌ای دیگر، به صورت آنلاین می‌توانید با دوستان خودتان بازی کرده و آن‌ها را به چالش بکشید.

۵- بخش آفلاین دارد

بسیاری از بازی‌هایی که مبتنی بر شبکه و رقابت آنلاین هستند، بدون اینترنت هیچ کاربردی ندارند اما ساکر استارز دارای مود آفلاین نیز است که شما می‌توانید علاوه بر سرگرم شدن بدون نیاز به اینترنت و سکه، مهارت خودتان را نیز در بازی بالا برده و یا بر روی یک گوشی، دو نفره بازی کنید.

Soccer Stars 8

در هر صورت بازی ستارگان فوتبال، عنوانی است که به طور حتم ارزش یک بار امتحان کردن را برای شما دارد.

bazar-logo

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید