Tuesday 25 October 2016

بک لینک شاپ

کد خبر : 30121
تاریخ انتشار : شنبه 13 فوریه 2016 - 7:19
3 views بازدید

از تغییر سیستم پیشنهادی بازی Quantum Break تا زمان احتمالی انتشار Titanfall 2

اگر به خاطر داشته باشید روز گذشته ضمن تایید خبر آمدن بازی Quantum Break (که پیش تر به عنوان بازی انحصاری کنسول اکس باکس وان شناخته می شد) به روی پلتفرم PC به شکل هم زمان با نسخه ی اکس باکس وان (در تاریخ پنجم آوریل سال جاری) به مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC نیز اشاره کرده […]

از تغییر سیستم پیشنهادی بازی Quantum Break تا زمان احتمالی انتشار Titanfall 2

اگر به خاطر داشته باشید روز گذشته ضمن تایید خبر آمدن بازی Quantum Break (که پیش تر به عنوان بازی انحصاری کنسول اکس باکس وان شناخته می شد) به روی پلتفرم PC به شکل هم زمان با نسخه ی اکس باکس وان (در تاریخ پنجم آوریل سال جاری) به مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC نیز اشاره کرده بودیم. حال به نظر می رسد که سازندگان این بازی یعنی اعضای استودیو Remedy تغییراتی را در مشخصات سخت افزاری مربوط به سیستم پیشنهادی مذکور اعمال کرده اند. پس برای دانستن این تغییرات و همچنین اطلاع یافتن از نکات تازه ای در رابطه با دو بازی کامپیوتری دیگر ، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشد.

 

 

روز گذشته سازندگان بازی Quantum Break یعنی اعضای استودیو Remedy به تایید رسمی خبر انتشار بازی Quantum Break بر روی پلتفرم PC در وب سایت خود پرداختند و در عین حال از طریق همین وب سایت مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC را نیز اعلام کردند. آن چه در این مشخصات قابل توجه به نظر می رسید قدرت فراوان سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Quantum Break بود که آه از نهاد بسیاری از علاقه مندان این بازی بر آورد! شاید به دلیل شگفتی بیش از اندازه ای که مشاهده ی این مشخصات در حالت علاقه مندان بازی Quantum Break پدید آورد اعضای استودیو Remedy بر آن شدند تا تغییراتی را در مشخصات سیستم پیشنهادی برای اجرای این بازی پدید آورند. به همین دلیل آن ها سیستم پیشنهادی جدیدی را برای اجرای بازی Quantum Break بر روی پلتفرم PC اعلام کردند و در عین حال به ذکر این نکته پرداختند که سیستم پیشنهادی اعلام شده در روز گذشته برای اجرای این بازی با بهترین کیفیت ممکن (حالت Ultra) در نظر گرفته شده است. با این حال سیستم پیشنهادی جدید این بازی نیز در نوع خود از مشخصات قابل توجهی برخوردار است. هر چند که تهیه نمودن آن اکنون برای علاقه مندان بازی Quantum Break آسان تر به نظر می رسد. برای اطلاع یافتن از سیستم پیشنهادی جدید برای اجرای بازی Quantum Break می توانید مشخصات مربوط به آن را (به همراه مشخصات سخت افزاری اعلام شده در روز گذشته) در ادامه ی متن از نظر بگذرانید.  

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Quantum Break بر روی پلتفرم PC :

 

 • سیستم عامل : Windows 10 Only 64 – bit Version
 • پردازنده : Intel Core i5 – 4460 , 2.70 GHz or AMD FX – 6300
 • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x
 • میزان حافظه ی گرافیکی مورد نیاز : 2 گیگا بایت
 • حافظه ی رم مورد نیاز : 8 گیگا بایت
 • نسخه ی دایرکت اکس : Direct X 12

 

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Quantum Break بر روی پلتفرم PC با کیفیت معقول:

 

 • سیستم عامل : Windows 10 Only 64 – bit Version
 • پردازنده : Intel Core i5 4690 , 3.9 GHz or AMD equivalent
 • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 390
 • میزان حافظه ی گرافیکی مورد نیاز : 4 گیگا بایت
 • حافظه ی رم مورد نیاز : 16 گیگا بایت
 • نسخه ی دایرکت اکس : Direct X 12

 

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Quantum Break بر روی پلتفرم PC با بالا ترین کیفیت ممکن (Ultra):

 

 • سیستم عامل : Windows 10 Only 64 – bit Version
 • پردازنده : Intel Core i7 4790, 4 GHz or AMD equivalent
 • کارت گرافیک : NVIDIA GeForce 980 Ti or AMD Radeon R9 Fury X
 • میزان حافظه ی گرافیکی مورد نیاز : 6 گیگا بایت
 • حافظه ی رم مورد نیاز : 16 گیگا بایت
 • نسخه ی دایرکت اکس : Direct X 12

 titanfall2

پس از این خبر تکمیلی در رابطه با بازی Quantum Break بد نیست به سراغ یکی از عناوین مورد انتظار علاقه مندان به عناوین چند نفره و آنلاین برویم. ظرف هفته های اخیر سرپرست نویسندگان بازی Titanfall 2 نکاتی را در رابطه با داستان این بازی بیان کرد و وجود کمپین داستانی در نسخه ی دوم از سری Titanfall را تایید نمود. حال پس از گذشت مدت زمان مذکور اطلاعاتی از بازه ی زمانی نسبی که بازی Titanfall 2 ممکن است در آن به بازار عرضه شود در اختیار علاقه مندان این اثر قرار گرفته است. البته نه توسط سازندگان این اثر یعنی استودیو Respawn و ناشر آن یعنی شرکت EA که توسط مدیر یک کمپانی تولید اسباب بازی. در طی روز های اخیر مدیر اصلی کمپانی اسباب بازی سازی مک فارلین یعنی آقای تاد مک فارلین خبر از همکاری این کمپانی با شرکت EA (و همچنین سازندگان بازی Titanfall 2 یعنی استودیو Respawn) مبنی بر ساخت عروسک هایی با الگو برداری از بازی Titanfall 2 داده است. بنا بر گفته های او عروسک هایی که قرار است این کمپانی بر اساس مدل های مشابه موجود در بازی Titanfall 2 بسازد چیزی بیش از هفده و نیم سانتیمتر طول خواهند داشت و از همان کیفیتی برخوردار خواهند بود که سایر عروسک های ساخته شده توسط کمپانی مک فارلین در طی دو دهه ی اخیر از آن برخوردار بوده اند. آقای مک فارلین همچنین به این نکته اشاره کرده است که این عروسک ها همراه با بازی Titanfall 2 در زمستان سال 2016 عرضه خواهند شد. اظهار نظری که شاید بتواند تاریخ احتمالی انتشار بازی Titanfall 2 را برای چشم انتظاران این اثر اندکی روشن سازد. با این حال شرکت EA پس از اظهار نظر آقای مک فارلین به طور رسمی اعلام داشته است که عروسک های ساخته شده توسط کمپانی مک فارلین با الهام از شخصیت های حاضر در بازی Titanfall 2 تولید شده اند و در زمستان سال 2016 به بازار عرضه خواهند شد. به این معنی که تاریخ عرضه شدن این عروسک ها به بازار لزوماً همان تاریخ انتشار بازی Titanfall 2 نخواهد بود. گفتنی است که عضو ارشد شرکت EA یعنی آقای بلیک یورگنسن نیز چندی قبل و مدتی پس از تایید خبر ساخت اثر مذکور به اعلام این موضوع پرداخته بود که بازی Titanfall 2 به احتمال فراوان در طی سال مالی 2016 شرکت EA به بازار عرضه خواهد شد. بازه ای که در ماه مارس سال 2017 میلادی به پایان خواهد رسید و در کل منافات چندانی با زمان اعلام شده از سوی مدیر کمپانی عروسک سازی مک فارلین ندارد. ضمن این که کمپانی عروسک سازی مک فارلین علاوه بر بازی Titanfall 2 قرار است به تولید عروسک هایی بر مبنای شخصیت های حاضر در سری بازی های Five Nights at Freddy’s نیز بپردازد. شخصیت هایی که به سرعت در حال محبوب شدن در میان علاقه مندان بازی های کامپیوتری هستند و هر روز شاهد شهرت هر چه بیشتر آن ها هستیم.        

 freddy

مجموعه بازی Five Nights at Freddy’s مجموعه ای متشکل از چهار اثر مجزا به شمار می رود که تمامی آن ها عناوینی در سبک وحشت محسوب می شوند و در سال 2015 میلادی توانستند ابتدا بر روی پلتفرم های موبایل و سپس بر روی کامپیوتر های خانگی توجه بسیاری از علاقه مندان بازی های کامپیوتری را به خود جلب نمایند. در واقع موفقیت و محبوبیت این مجموعه به حدی بود که هم اکنون قرار است در کنار تولید یک فیلم سینمایی ، شاهد نوشته شدن کتاب جدیدی نیز بر مبنای شخصیت های حاضر در این مجموعه باشیم. در کنار موارد مذکور به تازگی بازی تازه ای نیز در سبک نقش آفرینی با حضور شخصیت های حاضر در این مجموعه ساخته شده است که ماه گذشته شاهد حضور آن بر روی شبکه ی استیم بودیم و در قالب مطالب پیشن خود توضیحاتی را هم در مورد اثر مذکور ارائه داده بودیم. اثری به نام Five Nights at Freddy’s World که پس از عرضه بر روی شبکه ی استیم توانست نظر بسیاری از کاربران این شبکه را به خود جلب نماید و در کل اثر موفقی لقب بگیرد. با این حال به محض قرار گرفتن بازی Five Nights at Freddy’s World بر روی استیم خالق اصلی مجموعه بازی های Five Nights at Freddy’s یعنی آقای اسکات کَوثِن این بازی را به علت ایراد هایی که تعدادی از گیمر ها به برخی موارد مربوط به سیستم نقش آفرینی آن گرفته بودند از این شبکه خارج ساخت تا کار بیشتری را بر روی بهینه سازی ساختار آن انجام دهد. حال بازی Five Nights at Freddy’s World دوباره در اختیار علاقه مندان این اثر قرار گرفته است. منتها نه در شبکه ی استیم و به صورت غیر رایگان که به شکل کاملاً رایگان و خارج از استیم. بنا بر این اگر علاقه مند به تجربه ی بازی Five Nights at Freddy’s World هستید می توانید این بازی را از منبع اصلی آن یعنی این جا و به شکل کاملاً رایگان دانلود نمایید.  

google

facebook

insta

twitter

telegram

 

گیگر:

لینک مطلب

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات