Wednesday 26 October 2016

بک لینک شاپ

کد خبر : 47797
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 مارس 2016 - 10:35
0 views بازدید

بازی Witcher 3 نور علی نور می شود!

شاید تا به حال حداقل برای یک بار هم که شده عبارت نور علی نور شدن را شنیده باشید. اگر هم تا به حال چنین عبارتی را نشنیده اید و از معنی آن با خبر نیستید غم به دل خود راه ندهید. چرا که به جای شنیدن می توانید این عبارت و معنی و مفهوم اصلی آن را در بازی Witcher 3: The Wild Hunt […]

بازی Witcher 3 نور علی نور می شود!

شاید تا به حال حداقل برای یک بار هم که شده عبارت نور علی نور شدن را شنیده باشید. اگر هم تا به حال چنین عبارتی را نشنیده اید و از معنی آن با خبر نیستید غم به دل خود راه ندهید. چرا که به جای شنیدن می توانید این عبارت و معنی و مفهوم اصلی آن را در بازی Witcher 3: The Wild Hunt به عینه مشاهده کرده و آن را تجربه نمایید. در واقع همان گونه که از قدیم هم گفته اند، شنیدن کی بود مانند دیدن؟!

 

 

شاید یکی از مهم ترین نکات مثبتی که بتوان در رابطه با نسخه ی PC از بازی  Witcher 3: The Wild Hunt (و همچنین سایر آثار شاخص مشابه که از هواداران بیشماری در میان گیمر ها برخوردارند) به آن اشاره کرد، وجود ماد های گرافیکی فراوان برای این بازی باشد. ماد هایی که هر کدام از آن ها به شکل و شمایل کاملاً متفاوتی سر و شکل دیداری بازی Witcher 3: The Wild Hunt را تغییر داده و آن را از لحاظ ظاهری برای علاقه مندان این بازی جذاب تر جلوه می دهند. در میان ماد های گرافیکی ساخته شده برای بازی Witcher 3: The Wild Hunt به طور حتم ماد های مربوط به ارتقا دادن سیستم نورپردازی این بازی جزو شاخص ترین ها به شمار می روند و تا این لحظه هم طرفداران فراوانی در میان انبوه ماد های گرافیکی ساخته شده برای این اثر داشته اند. شاید در میان شاخص ترین ماد های گرافیکی مربوط به بخش نورپردازی بازی Witcher 3: The Wild Hunt بتوان به ماد Super Turbo Lighting  اشاره کرد که چندی پیش شاهد انتشار آن بر روی نسخه ی PC از این بازی بودیم. در این ماد گرافیکی که طی مدت اخیر آپدیت های تکمیلی متعددی هم برای آن عرضه شده است، سیستم نور پردازی بازی Witcher 3: The Wild Hunt با بهبود های فراوانی همراه گردیده و به عنوان مثال شیوه ی نور پردازی در تاریکی شب رنگ و جلوه ی بسیار بهتر و طبیعی تری نسبت به قبل یافته است. در واقع علاقه مندان به بازی Witcher 3: The Wild Hunt با نصب این ماد گرافیکی بر روی نسخه ی PC از بازی محبوب خود می توانند علاوه بر لذت بردن بیشتر از زیبایی به کار رفته در امر نور پردازی محیط ، در هنگام فرا رسیدن شب نیز گیم پلی بازی Witcher 3: The Wild Hunt را به شکل روان تری نسبت به قبل دنبال نمایند (به دلیل واضح بودن بیشتر اطراف به نسبت حالت عادی). البته ماد Super Turbo Lighting تنها ماد گرافیکی مبتنی بر بهبود سیستم نور پردازی در بازی Witcher 3: The Wild Hunt محسوب نمی شود و در این میان علاقه مندان به بازی مذکور می توانند از وجود ماد گرافیکی Grim Lighting نیز در همین زمینه استفاده نمایند. اگر چه ماد Grim Lighting درست همچون ماد Super Turbo Lighting بر پایه بهبود سیستم نور پردازی بازی Witcher 3: The Wild Hunt طراحی شده است اما در کل ساختاری کاملاً متفاوت با ماد مذکور دارد و شکل ظاهری بازی Witcher 3: The Wild Hunt را به گونه ای دیگر تغییر می دهد. در واقع هدف اصلی از طراحی این ماد گرافیکی ، نزدیک کردن هر چه بیشتر گرافیک فنی بازی Witcher 3: The Wild Hunt به شکل ظاهری همان نسخه ای از این بازی است که در ابتدا شاهد معرفی آن به علاقه مندان این اثر بودیم (اما در هنگام انتشار به دلایل فنی متعدد از قدرت آن کاسته گردید و به قول فرنگی ها داونگرید شد).

 witcher3

در این میان مسلماً به دلیل ماهیت متفاوت دو ماد گرافیکی مذکور بسیاری از علاقه مندان به بازی Witcher 3: The Wild Hunt تمایل به نصب هر دوی این ماد ها بر روی بازی محبوب خود دارند تا به این وسیله بتوانند قدرت و زیبایی بسیار بیشتری را نسبت به حالت عادی در بخش گرافیک فنی و به خصوص در شاخه ی نور پردازی این بازی شاهد باشند. اما در اغلب اوقات بسیاری از علاقه مندان به بازی های کامپیوتری شاهد این نکته هستند که بسیاری از ماد های ساخته شده برای بازی های گوناگون با یکدیگر سازگار نبوده و بنا بر این به طور هم زمان قابل نصب و استفاده بر روی عناوین مورد نظر گیمر ها نیستند. نکته ای که می توان آن را در رابطه با دو ماد گرافیکی معرفی شده در این متن نیز مشاهده کرد. با این حال سازنده ی ماد Grim Lighting به زودی قصد انتشار آپدیت تازه ای را برای این ماد دارد که به موجب آن علاقه مندان به بازی Witcher 3: The Wild Hunt خواهند توانست این ماد را در کنار ماد Super Turbo Lighting به طور هم زمان بر روی نسخه ی PC از این بازی نصب کرده و از وجود تغییرات گرافیکی هر دوی این ماد ها در بخش نور پردازی این اثر بهره مند شوند.

  witcher-3

البته سازگاری کامل با ماد Super Turbo Lighting تنها ویژگی مثبت گنجانده شده در آپدیت جدید ماد Grim Lighting نخواهد بود و علاوه بر مورد ذکر شده شاهد وجود تغییرات دیگری نیز در آپدیت جدید هستیم. به عنوان مثال بهبود سیستم نور پردازی بازی Witcher 3: The Wild Hunt را علاوه بر نقاط آشنای موجود در نقشه ی این اثر اکنون در لوکیشن های اضافه شده به این بازی نیز می توان همچون بخش های پیشین این اثر مشاهده کرد. بخش هایی که به موجب نصب آخرین بسته ی الحاقی بازی Witcher 3: The Wild Hunt شاهد وجود آن ها در نقشه ی کلی این بازی هستیم. علاوه بر آن به مدد تلاش های سازنده ی اصلی ماد Grim Lighting قرار است پس از نصب آپدیت جدید مربوط به این ماد، تمامی نقاط موجود در نقشه ی بازی Witcher 3: The Wild Hunt از لحاظ دیداری ساختاری کاملاً یک دست در زمینه ی نور پردازی داشته باشند و در واقع بهبود های صورت گرفته در بخش نور پردازی این بازی در تمامی نقاط نقشه قابل مشاهده و تجربه باشد. در این میان سازنده ی ماد Grim Lighting به این نکته اشاره کرده است که نوع بازی با رنگ ها در ماد Super Turbo Lighting به قدر کافی چشم نواز بوده است و بنا بر این او تصمیم گرفته تا در آپدیت جدید ماد Grim Lighting به شکل دیداری سیستم نور پردازی بازی (به لحاظ ترکیب رنگ) دست نزند. با این حال علاقه مندان به بازی Witcher 3: The Wild Hunt در نسخه ی ارتقا یافته از ماد گرافیکی Grim Lighting می توانند شاهد وجود برخی بهبود ها در شکل دیداری سیستم نور پردازی این بازی باشند. به عنوان مثال می توان به رنگین تر شدن و بهبود شکل دیداری ساختار شعله ها و همچنین نور های خوشه ای موجود در بازی Witcher 3: The Wild Hunt اشاره کرد. بنا بر این با توجه به پیشرفت های موجود در ماد Grim Lighting و سازگاری کامل آن با ماد مشابه Super Turbo Lighting در آپدیت جدید این ماد گرافیکی، می توان گفت که گرافیک فنی بازی Witcher 3: The Wild Hunt به زودی نور علی نور خواهشد شد! در پایان باید به این نکته اشاره کرد که تمامی تصاویر موجود در این متن به نسخه ی جدید از ماد Grim Lighting مربوط می شوند.

گیگر:

لینک مطلب

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات