Friday 28 October 2016

بک لینک شاپ

کد خبر : 15995
تاریخ انتشار : جمعه 13 نوامبر 2015 - 13:31
6 views بازدید

چه اتفاقی رخ می دهد اگر یک گوریل را با یک عقرب ترکیب کنیم؟!

ذهن های معمولی معمولاً به دنبال چیز های معمولی و خسته کننده می گردند: ” چگونه می توانم سر ماه گوشی سامسونگ گلکسی S3 Neo خود را به یک اپل آیفون 6 Plus تبدیل کنم تا با آن عکس های بیشتری را در صفحه ی اینستاگرم خود آپلود کنم و دنبال کنندگان بیشتری بیابم؟! البته پس از آن باید به دنبال گرفتن یک وام پر […]

چه اتفاقی رخ می دهد اگر یک گوریل را با یک عقرب ترکیب کنیم؟!

ذهن های معمولی معمولاً به دنبال چیز های معمولی و خسته کننده می گردند: ” چگونه می توانم سر ماه گوشی سامسونگ گلکسی S3 Neo خود را به یک اپل آیفون 6 Plus تبدیل کنم تا با آن عکس های بیشتری را در صفحه ی اینستاگرم خود آپلود کنم و دنبال کنندگان بیشتری بیابم؟! البته پس از آن باید به دنبال گرفتن یک وام پر و پیمان هم باشم تا بتوانم این پراید معمولی را خیلی زود به یک پژو 206 اسپورت تبدیل نمایم. چون واقعاً نزد در و همسایه و فک و فامیل نشستن پشت این اتومبیل بی پرستیژ هیچ خوبیت ندارد!” اما ذهن های خلاق معمولاً به سراغ پرسش هایی می روند که برای انسان های معمولی و خسته کننده، معمولی و خسته کننده جلوه می کنند! مثلاً : اگر یک شیر جنگلی را با یک گورخر وحشی ترکیب کنیم حاصل آن یک درنده خواهد بود یا چرنده؟!

اگر به دنبال یافتن پاسخ این پرسش هستید می توانید بی آن که فرصت را از دست بدهید به سراغ بازی Impossible Creatures بروید و به تجربه کردن آن بپردازید. در واقع بازی Impossible Creatures اثری است در سبک استراتژی هم زمان که حدود 12 سال قبل یعنی در سال 2002 توسط استودیو Relic (سازندگان خوش نام مجموعه بازی های Warhammer 40000) ساخته و به دست مایکروسافت منتشر شد. در واقع اعضای استودیو Relic در زمانی به سراغ ساخت این بازی رفتند که هنوز سبک اصلی خود را در تولید سری بازی های وار همر پیدا نکرده بودند و شاید به همین دلیل بود که ایده ی ناب ساخت این بازی را به واقعیت تبدیل ساختند. حال پس از این همه سال شرکت Nordic Games که طی یکی دو سال اخیر حکم نمکی دنیای بازی های کامپیوتری را پیدا کرده است و مدام به دنبال خریدن IP های قدیمی و بی استفاده ی شرکت های ریز و درشت، پستو های کهنه و تار عنکبوت بسته ی آن ها را زیر و رو می کند، با در اختیار گرفتن حق امتیاز این بازی بسیار جالب، توانسته است تا نسخه ای نسبتاً بهبود یافته و جمع و جور شده از بازی Impossible Creatures را تحت عنوان Impossible Creatures Steam Edition در شبکه ی استیم در اختیار علاقمندان بازی های سبک استراتژی هم زمان قرار دهد.

 impossible-creatures

اگر چه بازی Impossible Creatures از ایده ای بسیار خلاقانه در ساختار گیم پلی خود بهره می برد، اما کلیت این بخش از بازی کم و بیش مهر دیگر ساخته های استودیو Relic را بر پیکر خود می بیند که البته این امر ویژگی کاملاً مثبتی محسوب می شود.

 داستان بازی Impossible Creatures در دهه ی 30 میلادی و در مجمع الجزایری دور افتاده رخ می دهد. در مکانی که قهرمان داستان یعنی رکس چنس به ملاقات پدر دانشمند و تبعید شده اش می رود اما در عین ناباوری با این حقیقت تلخ روبرو می شود که پدر متفکر او به دست فردی تبه کار به نام آپتون جولیوس به قتل رسیده است. در واقع پدر چنس مخترع تکنولوژی نوینی به نام تکنولوژی سیگما بود که به انسان ها این قابلیت را می داد تا بتوانند حیوانات مختلف را با یکدیگر تلفیق کرده و از دل این فرآیند شبه تکاملی، موجوداتی کاملاً عجیب و غریب و هیبریدی را بیرون بکشند. بنا بر این چنس برای گرفتن انتقام پدر خود و همچنین متوقف کردن اهداف و برنامه های شیطانی جولیوس بد طینت، به کمک دستیار پدرش که دکتری به نام لوسی ویلیامز است تکنولوژی سیگما را در اختیار می گیرد تا توسط آن بتواند موجودات جدیدی خلق کرده و آن ها را به میدان مبارزه با جولیوس بفرستد.

 impossible-creatures-1

به کمک تکنولوژی سیگما حیوانات منحصر به فردی خلق کنید و آن ها را به میدان نبرد بفرستید. این تمام آن کاری است که باید در بازی Impossible Creatures انجام دهید.

 در واقع گیم پلی بازی Impossible Creatures بر اساس همین تکنولوژی جالب پایه ریزی شده است. به این ترتیب که شما می توانید در لابراتوار چنس حیوانات مختلفی که این بازی لیست آن ها را در اختیارتان قرار داده است را با یکدیگر تلفیق نموده و به موجب توانایی های تکنولوژی سیگما موجودات کاملاً جدیدی خلق نمایید. در واقع بازی Impossible Creatures هیچ محدودیتی در طراحی این حیوانات برایتان فراهم نمی آورد و در این میان چگونگی خلق موجودات عجیب و غریبی که در طول این بازی پدید می آورید به طور کامل به خود شما و قدرت خلاقیت تان بستگی خواهد داشت (در واقع نحوه ی ترکیب این موجودات جهش یافته در بازی Impossible Creatures چیزی شبیه به فرآیند خلق موجودات عجیب و غریب در بازی منحصر به فرد Spore است). جالب این جاست که نوع موجوداتی که در این بازی خلق می کنید در نوع گیم پلی شما در بازی نیز تاثیر به سزایی خواهد گذاشت. چرا که هر کدام از این موجودات در واقع واحد های جنگی شما در طول مراحل این بازی محسوب می شوند و باید به کمک توانایی های آن ها از پس دشمنانتان بر بیایید. به این معنی که به عنوان مثال شما می توانید با ترکیب یک عقاب و یک نهنگ قاتل، نیروی هوایی قدرتمندی را پدید آورید و سوای آن بر روی زمین هم یک کرگدن را با یک عنکبوت بزرگ ترکیب کرده تا حاصل آن به چیزی شبیه به یک تانک بزرگ یا یک نفر بر زرهی غوال پیکر تبدیل گردد! در واقع بازی Impossible Creatures فرصت بسیار مناسبی را برای به کار گیری قدرت خلاقه ی گیمر ها فراهم آورده است تا بتوانند به کمک ذوق و خلاقیت خود موجودات عجیب و غریب و در عین حال جالب توجه و بسیار کارآمدی را طراحی نمایند.

 impossible-creatures-2

در بخش چند نفره ی بازی Impossible Creatures تا شش نفر گیمر می توانند به طور هم زمان به نبرد با یکدیگر پرداخته و مخلوقات جهش یافته و ابتکاری خود را در قالب ارتش های پر تعداد به جان هم بیاندازند.

 در نسخه ی بهبود یافته و تحت استیم بازی Impossible Creatures شاهد دوباره سازی شدن بسیاری از مکانیزم های گیم پلی این اثر هستیم و علاوه بر آن تمامی اضافات و محتوا های تکمیلی بازی اصلی (که شامل حیوانات، آیتم ها و نقشه های اضافه می شدند) نیز در این نسخه گنجانده شده اند. ضمن این که در این بازی چهار نقشه ی مختلف وجود دارد که هر کدامشان ویژگی های مختص به خود را دارا هستند و در طول کمپین اصلی این اثر می توانید 15 مرحله ی مختلف را طی آن ها در گستره ی 14 جزیره ی گوناگون تجربه نمایید. البته نسخه ی بهبود یافته ی بازی Impossible Creatures علاوه بر کمپین اصلی خود دارای یک بخش چند نفره و آنلاین بسیار مفصل نیز هست که در قالب آن شما می توانید ابتدا مخلوقات خود را در کمپین اصلی این اثر خلق کرده و پس از آن به استفاده از آن ها در بخش چند نفره و آنلاین بپردازید. ضمن این که امکان تست کردن استراتژی های مختلف و به کارگیری آن ها در بخش آنلاین نیز وجود دارد. به این معنی که شما ابتدا می توانید استراتژی های نبرد خود را در کمپین تک نفره ی این بازی، به شکل کلی و به کمک مخلوقات ابداعی خود تمرین نمایید و سپس بهترین نمونه های آن را در نبرد های نفس گیر آنلاین خود به بهترین شکل ممکن به کار گیرید. در کل می توان گفت که بازی Impossible Creatures Steam Edition چه برای کسانی که نسخه ی اصلی این بازی را پیش از این تجربه کرده اند و چه برای آنان که تا کنون به تجربه ی این بازی نپرداخته اند اما از دوست داران سبک استراتژی هم زمان به شمار می روند، می تواند تجربه ای بسیار منحصر به فرد و جذاب جلوه کند. ضمن این که قیمت 5.99 دلاری این بازی (که به موجب یک تخفیف 40 درصدی حاصل آمده است) نیز می تواند دلیل بسیار خوبی برای تهیه کردن بازی Impossible Creatures Steam Edition برای دارندگان پلتفرم PC باشد.  

گیگر:

لینک مطلب

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات