10 عادت خوب که میتوانید برای شادی و موفقیت خود از دیگران تقلید کنید

0

10 عادت خوب که میتوانید برای شادی و موفقیت خود از دیگران تقلید کنید

افرادی هستند که زندگی خود را همیشه با یک روال خاصی دنبال میکنند و شادتر و موفق تر از دیگران هستند، ما تلاش میکنیم تا از آنها تقلید کنیم و این هیچ ایرادی ندارد. این کار همیشه جواب نمیدهد اما بعضی اوقات عادات خاص آنها وارد زندگی ما میشود و بخشی از ما میشود. با هم با 10 مورد از بهترین عادت هایی که میتوانیم از زندگی دیگران تقلید کنیم آشنا می شویم.

خریدن کفش های با کیفیت

پا قلب دوم انسان است. به جای خریدن کفش های ارزان قیمت در مدت های زمانی کوتاه، کفش هایی با کیفیت بهتر بخرید. شما یک بار هزینه بیشتری میکنید اما قطعا مدت زمانی بیشتری میتوانید از یک کفش راحت و با کیفیت مناسب استفاده کنید.

استفاده از دکمه Delete 

مردم علاقه ی زیادی به نگه داشتن چیزهای درهم و برهم در زندگی خود دارند که به آنها حتی کوچکترین نیازی ندارند. مثل عکس، فیلم و حتی مردم. اگر شما میدانید به چیزی نیاز ندارید و همچنان آن را نگه میدارید به اندازه کافی برای حذف آن شجاع نیستید. اطراف خود را خلوت کنید و تنها آنچه را که نیاز دارید و برای شما اهمیت دارد نگه دارید.

لبخند زدن به افراد غریبه

خنده مسری است. لبخند بزنید تا دنیا نیز به شما بخندد.

مسواک زدن با دست غیر اصلی

امتحان کنید و اثر فوق العاده ی آن را مشاهده کنید. مسواک زدن با دست غیراصلی باعث باز شدن قفل ابعاد مختلف مغز میشود و دو نیم کره مغز شما را فعال میکند. ممکن است در ابتدا انجامش برای شما سخت باشد اما با کمی تمرین ماهر میشود. از توانایی های پنهان خود غافل نباشید.

نوشیدن آب زیاد

همه ما از فواید بیشمار نوشیدن آب اطلاع دارید. قبل از آنکه بیماری و مشکل جدی به سراغ شما بیاید با خوردن آب کافی از بروز آن جلوگیری کنید.

آماده شدن از شب قبل

آماده کردن لباس، ساعت، کیف پول، جزوه و کتاب و.. برای رفتن به سرکار، مدرسه، دانشگاه و یا مسافرت به شما کمک چشم گیری میکند. این کار باعث میشود هنگام صبح که خابالود هستید زمان بیشتری برای انجام کارهای خود مانند صبحانه و حاضر شدن داشته باشید و با اطمینان خاطر بیشتری از خانه خارج شوید.

خنداندن مردم

اسکار وایلد میگوید: “اگر میخواهید که مردم به شما اعتماد داشته باشند، آنها را بخندانید. در غیر اینصورت آنها شما را خواهند کشت!”

خواندن برای فهمیدن دیگران

خواندن شما را قادر میکنید تا دهه ها تجربه، زندگی و کار دیگران را تجربه کنید. در زندگی واقعی غیر ممکن است که پا در کفش کسی بگذارید و تجربیات شخصی را درک کنید. فقط و فقط از طریق خواندن میتوانید از تجربیات افراد و ارزش تجربه آنها باخبر شوید. البته که خواندن مزیت های بیشمار دیگری نیز دارد.

مرور کردن اهداف شخصی

اینکار باعث ایجاد اعتماد به نفس، هدف و چشم انداز در زندگی شما میشود اما ضرورتی برای انجام این امور بصورت تمام وقت نیست.

به تعویق ننداختن زنگ ساعت

صبح زود بیدار شدن برای اکثریت مردم یکی از سخت ترین کارهای دنیا به شمار می آید اما به تعویق انداختن زنگ ساعت چیزی از سختی آن کم نمیکند، تنها شما را تنبل تر و زمان انجام کارهای شما را کوتاهتر میکند. به محض اینکه زنگ ساعت خود را خاموش کردید از رختخواب خارج شوید، عادت خوبی که پس از مدت کوتاهی بخشی از زندگی شما میشود.  

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید