10 مزایای برهنه خوابیدن زوج ها

0

گیگر:

به مزایای بسیار جالب و خواندنی که برهنه خوابیدن افراد و به ویژه زوجین در این بخش پی ببرید.

 

 

10 دلیل که چرا افرادی که لخت می‌خوابند سالمتر هستند

آیا می‌دانستید که فقط 8 درصد از مردم آمریکا برهنه می‌خوابند، اگرچه این کار سالمتر بوده و بیش از یک حوزه از زندگی شما را بهبود می‌بخشد؟ آیا ما عمداً به خواب، زیبایی و سکس خود لطمه می‌زنیم یا صرفاً از این موضوع بی‌اطلاعیم؟ خواندن اطلاعاتی که در ادامه می‌آید ممکن است باعث شود که پیژامه را دور انداخته و برهنه بخوابید. در اینجا ده دلیل آورده‌ایم که چرا افرادی که برهنه می‌خوابند سالمتر هستند.

10 مزایای برهنه خوابیدن زوج ها

2- کسانی که برهنه می‌خوابند خواب عمیق‌تر و طولانی‌تری دارند.

مطالعه‌ای دیگر نشان داد که تنظیم دمای بدن در رختخواب می‌تواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مدت طولانی‌تر کمک زیادی بکند. در مطالعه‌ای مخصوص، دانشمندان هلندی لباس‌هایی برقی را بر تن مخاطبان کردند تا دمای پوست آنها را کاهش دهد. در نتیجه، مخاطبان خوابی آرام داشتند و زمان بیشتری را در مرحله خواب عمیق سپری کردند.

10 مزایای برهنه خوابیدن زوج ها

4- برهنه خوابیدن می‌تواند اندام‌های جنسی شما سالمتر نگهدارد.

واژن به طور طبیعی محیطی گرم و مرطوب است، که شرایط رشد مخمر و باکتری‌ها را فراهم می‌آورد. با درآوردن پیژامه و قرار دادن واژن در مقابل جریان هوا، به واژن اجازه می‌دهید نفس بکشد، و به جلوگیری از رشد مخمر و باکتری‌ها کمک می‌کنید.

 

در مردان، خنک ماندن بیضه‌ها به سالم ماندن اسپرم‌ها و کارکرد طبیعی سیستم‌های تناسلی کمک می‌کند، و به همین دلیل بیضه‌ها خارج از بدن قرار گرفته‌اند. وقتی شما شلوارکی ضخیم می‌پوشید، بیضه‌ها گرم شده و تعداد اسپرم‌ها کاهش می‌یابد.

 

10 مزایای برهنه خوابیدن زوج ها

6- تماس پوست-به-پوست باعث بهبود زندگی جنسی شما می‌شود.

اگر متاهل هستید، تماس پوست-به-پوست با همسرتان می‌تواند ترشح اوکسی‌توسین را در بدن افزایش دهد. اوکسی‌توسین هورمون قدرتمندی است که موجب «احساس سلامت» می‌شود، و برای ارگاسم و واکنش جنسی، مقابله با استرس، مبارزه با افسردگی، کاهش التهاب روده، و کاهش فشار خون مورد نیاز است. همچنین باید یادآور شد که برهنه خوابیدن باعث می‌شود مانعی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد و محیطی جنسی‌تر را فراهم می‌کند.

10 مزایای برهنه خوابیدن زوج ها

8- دیدن بدن برهنه‌تان باعث افزایش اعتماد بنفس و قبول خویش می‌شود.

برخی فرضیات می‌گوید که هرچه زمان بیشتری برهنه باشید، با بدن خود احساس راحتی بیشتری می‌کنید. و هرچه بیشتر احساس راحتی کنید، با اعتماد بنفس بیشتری رفتار می‌کنید، و شادتر بوده و در نظر دیگران جذابتر خواهید بود. و براساس مطالعه‌ای که اخیراً انجام شده، دانشجویان طرفدار برهنگی در مقایسه با مخالفان برهنگی، راحت‌تر می‌توانستند گروه‌های مذهبی و اجتماعی خاص را بپذیرند. همچنین این گروه در مقابل همسالان خود که تفکرات فرقه‌ای متفاوتی داشتند تعصب کمتری به خرج می‌دادند.

10- گردش خون شما بهتر خواهد شد.

بدون آن همه الیاف کش به دور کمر، تی‌شرت‌های پیچ خورده، و جوراب‌های تنگی که گردش خون را کاهش می‌دهند، خون شما راحت‌تر در بدن جریان می‌یابد. این افزایش گردش خون برای قلب، ماهیچه‌ها و عروق مفید است زیرا خون سرشار از اکسیژن در تمام بدن جریان می‌یابد.

 

با توجه به این اطلاعات در مورد اینکه برهنه خوابیدن برایتان بسیار مفیدتر است، چرا هنوز پیژامه پوشیده‌اید؟ دست به کار شوید و کمی لباس‌ها را کمتر کنید. طبق نظر علم، پشیمان نمی‌شوید.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید