15 میلیون دلار؛ هزینه هر قسمت از فصل آخر سریال گیم آو ترونز

0

15 میلیون دلار؛ هزینه هر قسمت از فصل آخر سریال گیم آو ترونز

تیم سازندگان و بازیگران برای تولید فصل آخر سریال بازی تاج و تخت تکمیل شده اند و این بدان معنی است که ساخت فصل هشتم این سریال به زودی آغاز می شود. HBO در حال حاضر لیست کارگردانان این سریال را برای قسمت های باقی مانده منتشر کرده است که این لیست شامل Miguel Sapochnik (کارگردان قسمت Battle of the Bastards) و David Nutter (کارگردان قسمت The Rains of Castamere) می شود.

باتوجه به اینکه فصل هشتم، آخرین فصل از این سریال است، باید شاهد جنگ های عظیم بین زنده ها و مردگان باشیم و به همین دلیل است که کارگردانان حماسی ترین قسمت های این سریال را دوباره ملاقات خواهیم کرد. اما برای ساخت این مجموعه تهیه کنندگان چه میزان هزینه را باید پرداخت کنند؟  پاسخ این سوال “خیلی زیاد” است.

به گزارش Variety هر قسمت از فصل هشت سریال گیم آو ترونز حداقل 15 میلیون دلار هزینه خواهد داشت. این بدان معنی است که برای برای فصل نهایی این سریال، HBO باید 90 میلیون دلار هزینه کند.

بودجه 15 میلیون دلاری برای هر قسمت، هزینه نسبتاً زیادی است، برای سریال های بزرگی مانند The Crown و The Get Down هر قسمت هزینه ای در حدود 10 میلیون دلار هزینه دارد. در گذشته نیز هزینه قسمت های قبلی گیم او ترونز در حدود 10 میلیون دلار بود. کمتر یا بیشتر بودن هزینه ها به تعداد اژدها و وایت واکرها بستگی دارد و بودجه بالاتر یعنی باید انتظار تعداد بیشتری از این موجودات را داشته باشیم و البته اگر خوشبین باشیم می توانیم منتظر حضور گرگ های سریال نیز در فصل بعد باشیم. با این اوصاف مشخص می شود که نویسندگان سریال راه زیادی از فصل یک تا به اینجا پیموده اند، چرا که در فصل یک به دلیل کمبود بودجه حتی توانایی ساخت قسمتی با نمایش کامل یک جنگ را نیز نداشتند.

انتظار میرود که فصل هشتم این سریال پرطرفدار در اواخر سال 2018 یا اوایل 2019 به نمایش درآید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید