420 واحد تولیدی صنعتی احیا می شوند

0

420 واحد تولیدی صنعتی احیا می شوند

استان‌ها > سمنان – رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از احیا 420 واحد تولیدی صنعتی استان سمنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین ، بهروز اسودی در بیست و پنجمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در شهرستان مهدیشهر برگزر شد با اعلام این خبر گفت : تاکنون مشکلات 185 واحد تولیدی بررسی و 235 واحد نیز جهت اخذ تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شده اند.
وی اضافه کرد : با معرفی این تعداد واحد تولیدی جهت اخذ تسهیلات به ارزش ریالی بیش از 2500 میلیارد ریال زمینه احیا 420 واحد تولیدی صنعتی در استان فراهم گردیده است.
دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان همچنین از بررسی مشکلات 3 واحد تولیدی دیگر در این نشست خبر داد و گفت : در این جلسه در خصوص اعطای تسهیلات رونق تولید به 15 واحد تولیدی صنعتی و 121 واحد تولیدی بخش کشاورزی تصمیم گیری شد.
اسودی اظهار داشت در این جلسه مصوب گردید به 15 واحد تولیدی صنعتی به ارزش رالی بیش از 180 میلیارد ریال و به 121 واحد تولیدی بخش کشاورزی به ارزش ریالی 173 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید اعطا گردد
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد ، در بیست و چهار جلسه قبلی این کارگروه مشکلات 185 واحد تولیدی بررسی و در جهت رفع موانع تولید این واحدها 451 مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.
اسودی خاطر نشان کرد ز 451 مصوبه قبلی این کارگروه ، 47 درصد مربوط به امور بانکی ، 15 درصد مربوط به امور زیرساختی ، 13 درصد مربوط به امور مالیاتی ، 12 درصد مربوط به امور تامین اجتماعی و مابقی سایر می باشد

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید