9 جایزه 9 میلیونی برنامه 90 به برندگان خوش‌شانس تقدیم شد

0

ورزش > لیگ برتر – روز گذشته بانک سپه، جوایز 9 میلیونی شرکت کنندگان مسابقه پیامکی 90 را تقدیم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از ظهر شنبه، 25 مهر 94 در محل ساختمان نگین بانک سپه 9 نفر انسان خوشبخت از اقصی نقاط کشور آمدند تا جوایز 9 میلیونی‌شان را دریافت کنند.

در مراسمی با حضور پیشکسوتان فوتبال و مدیران بانک سپه، این 9 نفر حاضر شدند و جوایزشان را از دست پیشکسوتان فوتبال و مدیران بانک دریافت کردند. جوایز ویژه‌ای که در طول فصل گذشته عادل فردوسی‌پور قول آن‌ها را به بینندگان و شرکت‌کنندگان مسابقات پیامکی برنامه‌اش می‌داد.

در ابتدای این مراسم که با حضور پیشکسوتان فوتبال، من جمله افشین پیروانی، مناجاتی، محمود خوردبین، فرشاد پیوس، حمید درخشان و … آغاز شده بود، جلالی، رییس روابط عمومی بانک سپه گفت: «تاکید هیات مدیره بانک سپه، حمایت از ورزش بوده، مهمترین حرکت، حمایت از برنامه نود بود. به طور میانگین هر برنامه دو میلیون شرکت کننده دارد و بازخورد خیلی خوبی دیده شد. با تاکید مدیریت بانک، از این برنامه کما فی سابق، حمایت کردیم.»

دکتر تقوی نژاد، مدیر عامل بانک سپه هم در مورد مسائل گوناگون و پراکند‌ای صحبت کرد. او در صحبت‌های خود گفت: «در گذشته فقط به قشری از جامعه خدمات میدادیم، الان هدف بزرگتری داریم و همه جامعه را مورد هدف قرار داده ایم. از پیشکسوتان فوتبال میخواهم، در بحث های محیط زیستی به خصوص آب، توجه ویژه داشته باشند و جوانان را آگاه کنند. ما شنیده ایم جوانانی در رشته هایی، به خاطر پنج میلیون یا ده میلیون نمی توانند ورزش را ادامه بدهند و به مشکل می خورند، ما آماده ایم تا از آن ها هم حمایت کنیم و با وزارت ورزش هم جلساتی داشته ایم. در برنامه نود، انسان های سالم تر مطرح می شوند، فوتبال را در یک اتاق شیشه ای گذاشته و به شدت هم موفق بوده است. نود خیلی به شفافیت فوتبال ما کمک کرد. بانک سپه هم در تمام ارزیابی ها، یک بانک سالم است. شما هیچ گاه نشنیده اید در هیچ سطحی در این بانک فسادی رخ داده باشد.» او حرف های خود را با تشکر از حضور حضار و مهمان ها، به پایان برد.
یکی از برندگان جایزه 9 میلیون تومانی برنامه نود، به شوخی در زمان دریافت جایزه اش اعلام کرد کاش حسن سلیقه وجود داشت و برای نود سالگی و برنامه نود، به جای 9 میلیون؛ 90 میلیون جایزه پرداخت می شد!
در انتهای برنامه از پیشکسوتان حاضر در مراسم هم تقدیر و تشکر به عمل آمد و جوایزی به آن ها پرداخت شد.

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید