Clash of Royal با ویژگی‌های جدید آپدیت شد

0

کمپانی سوپرسل، خبر از انتشار جدیدترین آپدیت برای Clash of Royal را داد. در این آپدیت، ویژگی‌های جدید بسیاری به بازی اضافه شده که حتما برای علاقه‌مندان جالب خواهد بود.

یکی از آن‌ها اضافه شدن مد جدیدی به نام تورنومنت در بازی است. کسانی که این بازی را دنبال می‌کنند، قادر خواهند بود تورنومنت‌هایی را با یکدیگر داشته باشند تا با پیروز شدن در آن تورنمنت‌ها، هم غنائم بیشتری به دست بیاورند و هم بتوانند با دنبال کردن برنامه هفتگی این تونمنت‌ها، از رقابت‌های جذاب میان افراد لذت ببرند و اگر خود آن‌ها هم در این تورنمنت شرکت بکنند، می‌توانند امتیازهای بسیاری را بدست بیاورند.

۴ کارت جدید هم به بازی اضافه شده است. Ice Spirit نام کارتی است که در دسته کارت‌های معمولی (Common Card) اضافه شده است. Bowler کارت جدیدی است که در دسته کارت‌های حماسی( Epic Card) قرار گرفته است. Lumberjack و The Log هم دو کارت جدید هستند که در دسته کارت‌های حرفه‌ای (Legendary Card) به چشم می‌خورند.

در این آپدیت همچنین یک منطقه جدید به نام Frozen Peak طراحی شده است که برای به دست آوردن آن نیاز به خرج کردن ۲۳۰۰ تروفی (Trophy) دارید. همچنین در قسمت TV Royal این بازی، ویدیو‌های جدیدی از تورنمت‌های افراد مختلف که قرار داده می‌شود و شما می‌توانید از استراتژی سایر بازیکنان الگو برداری کنید. شما می‌توانید در نبردهای دوستانه خود، انتخاب کنید که در کدام زمین به مبارزه بپردازند. می‌توانید کارت‌های خود را هم دسته‌بندی کنید تا به راحتی به انواع مختلف آن دسترسی داشته باشید. برخی باگ‌های جزئی هم که در نسخه قبلی وجود داشته در این آپدیت رفع شده است.

sp1_new_arena

خبر فارسیگیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید