CR7 سفیر کمپانی چینی Nubia شد

0

CR7 سفیر کمپانی چینی Nubia شد

در این دوره از فناوری، تبلیغات بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت است و بدون شک شرکتی که ارزش بیشتری برای تبلیغات قائل میشود احتمال پیروزی بیشتری دارد و کمپانی هایی که اهمیت زیادی به این مسئله نمیدهند با وجود تولید محصولات قابل قبول محکوم به شکست هستند. کمپانی های فعال در عرصه ی فناوری از هر ابزاری برای بر روی زبان نگه داشتن برند خود استفاده میکنند و از هر ترفندی برای تبلیغات وسیع و چشمگیر بهره میگیرند. این روزها کمپانی ها از بازیگران معروف سینما گرفته تا بازیکنان فوق ستاره ی دنیای فوتبال برای تبلیغات خود استفاده میکنند تا توجه کاربران را جلب کنند. از سوی دیگر بازیکنان نیز احتمالا آنقدر رقم های عجیب و غریب برای انجام این تبلیغات دریافت میکنند که دیگر هیچ محدودیتی برای خود قائل نیستند.

 

مدتی پیش به اطلاع شما رساندیم که لیونل مسی، فوق ستاره ی آرژانتینی تیم بارسلونا سفیر کمپانی هواوی شد. حال نوبت به آن رسیده است تا جدی ترین رقیب مسی، کریس رونالدو وارد این عرصه شود و کمپانی Nubia رسما اعلام کرده است این بازیکن پرتغالی سفیر جدید این برند است. در حالی که Nubia در حال معرفی رونالدو به عنوان سفیر جدید خود بود، ستاره ی رئال مادرید ورود خود را در صفحه ی شخصی Weibo خود اعلام کرد و مشخص است رونالدو قصد دارد خیلی زود خود را بیش از پیش به طرفداران چینی خود نزدیک کند. نکته ی جالب این است که پستی که کریس رونالدو ارسال کرده بود توسط گوشی هوشمند Nubia Z11 Mini ارسال شده است.  

نظر کاربران بر این است که دو کمپانی هواوی و Nubia، مطمئنا با انتخاب دو تن از بهترین فوتبالیست های جهان به عنوان اسپانسر خود، در سال جای نقشه ها و برنامه های بزرگی را در سر دارند. مطمئنا طرفداران Nubia نیز مشتاق نسخه های سفارشی گوشی های این کمپانی هستند. هواوی نسخه ای ویژه از فبلت میت 8 را با امضای لیونل مسی به بازار عرضه کرد و انتظار میرود Nubia هم به زودی دست به عمل مشابهی بزند.

با پیشرفت چشمگیر کمپانی های چینی در صنعت گوشی های هوشمند، حالا شاهد سرمایه گذاری های عظیم این سازندگان در امر تبلیغات هستیم. همان گونه که میدانید کمپانی اوپو یکی از اسپانسرهای اصلی بارسلونا است و هواوی نیز کمپانی دیگر تیم اسپانیایی یعنی اتلتیکو مادرید است و با توجه به طرفداران زیاد لیگ لالیگا، چینی ها این را به خوبی شناسایی کرده اند و به سرعت در حال گسترش مرزهای فروش خود در سر تا سر جهان هستند و تمامی این اتفاقات به عنوان زنگ خطریست برای ابر کمپانی هایی مانند سامسونگ و اپل. نظر شما درباره ی اقدام Nubia چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید