Dark Souls از قابلیت Backwards Compatibility پشتیبانی خواهد کرد

0

گیگر :

در این خبر همچنین آمده است، کسانی که Dark Souls 3 را پیش‌خرید نمایند، می‌توانند نسخه اول بازی را به طور رایگان دریافت کنند؛ هر چند این امتیاز ویژه تا زمان محدودی برقرار خواهد بود.
در حال حاضر مشخص نیست که نسخه رایگان Dark Souls که به پیش‌خرید‌کنندگان نسخه سوم بازی داده می‌شود شامل محتوای اضافه Artorias of The Abyss هم خواهد بود یا خیر.
Dark Souls 3 در تاریخ 24 فروردین برای پلتفورم‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد. Hidetaka Miyazaki، خالق این سری، پیش از این گفته بود که با این نسخه می‌خواهد سه‌گانه Dark Souls را به پایان برساند.

او که به تازگی به ریاست استودیو بازی‌سازی From Software گمارده شده است، اعتقاد دارد این استودیو نیاز دارد که به سراغ ایده‌های نو برود.
در 17 بهمن ماه، بازی Red Dead Redemption، ساخته استودیو به نام Rockstar Games، در فروشگاه اکس‌باکس وان برای دانلود قرار گرفت که حاکی از اضافه شدن این بازی به لیست عناوین Backwards Compatibility بود. مایکروسافت به سرعت این بازی را حذف و اعلام کرد که اضافه شدن بازی یک اشتباه غیرعمدی بوده است.

Larry از تیم مایکروسافت که با نام کاربری Major Nelson در نزد گیمر‌ها شناخته می‌شود، درباره این اتفاق بیان کرد:«مایکروسافت تمامی بازی‌های اکس‌باکس 360 را آزمایش می‌کند تا مطمئن شود که از کیفیت قابل توجهی برای اجرا روی اکس‌باکس وان برخوردار هستند. به خاطر اشتباهی، بعضی از عناوینی که در مرحله آزمایش قرار داشتند در فروشگاه برای دانلود قرار گرفتند. ما نیز دسترسی به این بازی‌ها را بستیم و بابت اشتباه پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم. به زودی اطلاعات بیشتری در مورد بازی‌های جدید منتشر خواهیم کرد.»

با توجه به تایید شدن Dark Souls، احتمال آن می‌رود که نسخه اکس‌باکس وان Red Dead Redemption نیز به زودی معرفی شود.

cover

پاسخ دهید