DisplayMate: سرفیس پرو 4 یکی از بهترین و دقیق‌ترین صفحه‌نمایش‌های بازار را دارد!

0

Untitled-1

وب‌سایت معتبر DisplayMate که به‌طور تخصصی در زمینه صفحه‌نمایش کار می‌کند، امروز نتایج جدید از بررسی‌های خود را منتشر کرد که بیان می‌کند سرفیس پرو 4 مایکروسافت یکی از بهترین و دقیق‌ترین صفحه‌نمایش‌های موجود در بازار در بخش موبایل‌ها و سیستم‌عامل‌ها را داراست. در ادامه این نتایج این‌گونه بیان شده است که:

مایکروسافت با ارایه چهارمین نسل از سرفیس‌ پرو توانسته صفحه‌ نمایشی فوق‌العاده حرفه‌ای و با عملکردی بسیار خوب تولید کند، این صفحه‌نمایش در زمینه تبلت‌ها توانسته رکوردشکن باشد. در واقع آزمایشات ما نشان می‌دهند که صفحه‌نمایش سرفیس پرو 4 یکی از بهترین صفحه‌ نمایش‌هایی است که تاکنون در دنیای موبایل و سیستم‌عامل‌ها تولید شده‌ است. این صفحه‌ نمایش کاملا مناسب کاربرانی است که نیاز به بیشترین دقت و عملکرد را برای حرفه خود داشته باشند و یا کاربرانی که دوست‌ دارند صفحه نمایش واقعا باکیفیت و عالی را داشته باشند.

هرچند که صفحه‌نمایش به‌کار رفته در سرفیس پرو 3 یکی از بهترین‌هاست اما در نسخه چهارم سرفیس‌ پرو می‌توان شاهد یک تغییر و ارتقا بسیار بزرگ در بخش نمایشگر باشیم، در واقع در سرفیس پرو 4 با رزولوشن ۱۸۲۴ در ۲۷۳۶ نسبت به صفحه‌ نمایش سرفیس پرو 3 با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۱۶۰ توانسته 24 درصد پیکسل بیشتری را در هر اینچ جای‌ دهد یعنی از ۲۱۶ پیکسل بر اینچ سرفیس پرو 3  به ۲۶۷ پیکسل بر اینچ در سرفس پرو 4 ارتقا یافته است. هم چنین در مجموع پیکسل‌ها می‌توان شاهد افزایش 60 درصدی بود و این یعنی 3.1 میلیون پیکسل موجود در سرفیس پرو 3 به 5 میلیون پیکسل در سرفیس پرو 4 ارتقا یافته است.

از دیگر بهبودهای سرفیس پرو 4 نسبت به نسل قبلی در زمینه صفحه‌نمایش می‌توان به روشنایی بیشتر، نسبت کنتراست بهتر، زاویه دید وسیع‌تر، دقت رنگ بهتر و انعکاس نور کمتر اشاره کرد، تمامی این‌ها از سرفیس پرو 4 یک محصول فوق‌العاده ساخته که در هر میزان نور و محیطی چشم‌نوازترین تصویر را به شما تحویل می‌دهد.

در ادامه نگاهی به جدول تست‌های DisplayMate می‌اندازیم:

Surface-Pro-4-display-1024x739

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید