FF مُرد؛ زنده باد GTC4Lusso

0

گیگر :

GTC4Lusso نزدیکترین چیز به یک فراری خانواده دوست می‌باشد.

فراری FF هم اکنون کاربردیترین خودرو در خطوط تولید این خودروساز میباشد، و از آنجایی که یک هاچبک سه دره که تنها توانایی حمل چهار نفر را دارد میباشد، من این را با کمی تردید میگویم. اما در نمایشگاه خودرو ژنو در اوایل ماه آینده، فراری یک GTC4Lusso را نمایش خواهد داد، که یک FF دوباره کار شده با اندکی اسببخار بیشتر (۶۵۱ به ۶۸۰) از موتور V12 و ۰ تا ۱۰۰ که ۰.۳ ثانیه سریعتر است میباشد.  حالا میتوانید آن مسابقه را در ۳.۴ ثانیه،  در حالیکه همسر،  یک بچه، یک سگ و یک ست اسکی را حمل میکنید انجام دهید. 
 


البته این بزرگترین خبر نیست: GTC4Lusso هم رانندگی  با تمام چرخها و هم راندن با چرخهای عقب (rear-wheel steering) را دارد که با سیستم جدیدی که فراری آن را “4RM-S” مینامد همراه شده است. ( FF رانندگی با تمام چرخ ها را دارا بود اما فاقد راندن با چرخهای عقب بود). فراری میگوید که نتیجه این است که شما میتوانید “بدون هیچ مشکلی GTC4Lusso را با گشتاور (torque) حیرتآوری حتی در جادههای پوشیده از برف، خیس و یا لغزنده کنترل کنید”، نکته دیگری در رابطه با اینکه این ماشین بیشتر برای رساندن خانواده به مکان‌‌های مورد نظر در هر هوایی ست تا پیست مسابقه. 
از GTC4Lusso در چند هفته آینده در ژنو بیشتر خواهیم دید، اما در حال حاضر،  بین این و F12tdf، به نظر میرسد که باید به اسمهای پیچیدهتری برای مدلهای فراری عادت کنیم. تا زمانیکه هنوز خوشگل و تند باشند این مشکل نداره. 

 

cover

پاسخ دهید