Flosstime گجتی که همیشه نخ دندان کشیدن را یادآوری می‌کند!

0

هر چقدر هم که سخت باشد، اما باید بدانید که بسیار مهم است. نخ دندان کشیدن را می‌گویم. جالب است بدانید که همین کار به ظاهر بی اهمیت ارتباط مستقیم به سلامتی بدنتان دارد. آنقدر مهم است که احتمالا هر زمان به دندانپزشکی می‌روید، به انجام اینکار توصیه می‌شوید.

flosstime-smart-floss-device-3-640x427-c

باید اعتراف کنیم که علی رغم اهمیتش خیلی از ما از انجام آن دوری می‌کنیم. پس نیاز به یک یادآور همیشگی داریم که نخ دندان کشیدن را به یادمان بی‌آورد. Flosstime نام یک گجت کوچک است که روی آینه دستشویی نصب می‌شود و هر زمان که بخواهید به شما نخ دندان می‌دهد.

این گجت با ویژگی‌هایی که دارد در واقع با کاربرش ارتباط برقرار می‌کند. مثلا اگر اینکار را هر روز و طبق اصول انجام دهید گجت با روشن کردن نور آبی به شما لبخند می‌زند و اینگونه رضایتش را اعلام می‌کند. اگر طی 24 ساعت فراموش کنید که نخ دندان بکشید، گجت یک اخم نارنجی نثارتان می‌کند. حالا اگر دو کاربر هستید که از این گجت استفاده می‌کنید و یکی از شما به موقع اینکار را انجام می‌دهد و دیگری کمی در انجام آن کاهلی بخرج می‌دهد، گجت کم نمی‌گذارد و یک لبخند برای کاربر حواس جمع و یک اخم برای کاربر فراموشکار در نظر می‌گیرد.

flosstime-smart-floss-device-2-640x427-c

گروه سازنده این گجت هوشمند یک باتری یک ساله برای آن در نظر گرفته‌اند و پس از یک سال برای شارژ دستگاه نیاز است که پنل پشتی آن به طور کل عوض شود.

پروژه Flosstime دوبرابر بودجه‌ای که نیاز داشت بدست آورده است و اگر همه چیز خوب پیش برود، گجت مربوطه فوریه سال آینده میلادی قابل دسترس خواهد بود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید