G.Skill با ستاره های جدید وارد میدان شد (زیبا و قدرتمند)

0

G.Skill با ستاره های جدید وارد میدان شد (زیبا و قدرتمند)

و باز هم جی اسکیل (G.skill) افسانه ای،با سری جدید حافظه های خود وارد میدان شده تا بار دیگر توانمندی های خود را به رخ رقبا بکشد.جی اسکیل پیشرو در صنعت حافظه های رم،بارها ثابت کرده است که در این زمینه یک استاد به تمام معنی است.این شما و این شاهکار های جدید Gskill.

 

این حافظه ها در 5 مدل و اینبار در رنگ های متنوع عرضه خواهد شد.فرکانس کاری آنها 3200،3300،3333،3400 و 3466 مگاهرتز است.حافظه های جدید از خانواده  Trident Z است.یکی از دلایل تنوع رنگ در این حافظه ها،سازگاری با مادربردها به منظور زیبایی ظاهری است.جی اسکیل استفاده از طراحی شیک با رنگ های متنوع و زیبا را به استفاده از دیودهای نورانی ترجیح داده است. Trident Zهای جدید به منظور استفاده در چیپست های X99 و Z170 بهینه شده اند.ولتاژ کاری تمامی مدل های مورد نظر،1.35 ولت است.این ماژول ها در کیت هایی با حداکثر حجم 128 گیگابایت و حداقل 16 گیگابایت تولید می شود.

انتظار می رود که این حافظه ها در پایان ماه مه (ماه جاری) روانه بازار گردند.پس اگر به دنبال حافظه های زیبا،حرفه ای و درجه یک هستید،منتظر سری جدید Trident Z باشید.در جدول زیر می توانید مشخصات فنی تمامی مدل ها را مطالعه نمائید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید