Galaxy S7 و S7 EDGE را اکنون از تمامی زوایا مشاهده کنید!

0

Galaxy S7 و S7 EDGE را اکنون از تمامی زوایا مشاهده کنید!

روز موعود تقریبا فرا رسیده است و فردا شب، سامسونگ نسل جدید پرچمداران سری اس خود را رونمایی خواهد کرد.غول کره ای به همراه رقیب سنتی اش ال جی ،فردا برنامه ی جالبی را در MWC به نمایش خواهند گذاشت و همان طور که میدانید ال جی نیز با G5 ،پرچمدار خود پا به نمایشگاه خواهد گذاشت.تا کنون تصاویر بسیاری از پرچمداران سامسونگ درز کرده است ،اما در این مطلب میتوانید عکس های متعددی را از زاوایای مختلف از S7 و S7 EDGE مشاهده کنید.به ادامه ی مطلب توجه کنید.

همان طور که در خبر ها طی هفته های گذشته از مشخصات پرچمداران جدید سامسونگ گفتیم، S7 EDGE احتمالا نسبت به نسخه ی معمولی صفحه نمایش بزرگتری خواهد داشت.با توجه به اطلاعات درز شده S7 EDGE به نمایشگر 5.5 اینچی مجهز خواهد شد و نسخه ی معمولی صفحه نمایش 5.2 اینچی خواهد داشت.این اطلاعات با توجه به تصاویر درز شده تقریبا تائید شده به نظر میرسد.
در اکثر تصاویر درز شده میتوان شباهت زیاد S7 را نسبت به S6 سال گذشته مشاهده کرد که پیش از این اطلاع داشتیم که پرچمداران جدید طراحی مشابهی را نسبت به سال گذشته خواهند داشت.همچنین خبر هایی از ویژگی جدیدی به نام حالت Always On Display نیز به گوش می رسید که با توجه به تصاویر این ویژگی در هر دو نسخه ی پرچمداران سامسونگ وجود دارد.با توجه به تصاویری که در ادامه خواهید دید شاهد سایز نسبتاً کوچک پرچمداران سامسونگ هستیم که به لطف طراحی خوب این گوشی ها صورت گرفته است.


همچنین در ادامه تصاویری از صفحه ی Home این گوشی هارا می بینیم که میتوان در این صفحه برنامه ی Samsung Pay را مشاهده کرد.همان طور که انتظار میرفت صفحه نمایش اس 7 بسیار با کیفیت و واضح به نظر میرسد که نوید پنل صفحه نمایش QHD را به ما می دهند که البته طبیعی به نظر میرسد.


در ادامه تصاویر می توانیم نگاهی به اطلاعات نرم افزاری پرچمداران سامسونگ بیاندازیم.همان طور که تقریبا مشخص است نسخه ی سیستم عامل این پرچمداران 6.0.1 است و تاریخ آپدیت امنیتی نیز یکم ژانویه ثبت شده است. نرم افزار امنیتی KNOX نیز به نسخه ی جدید 2.6 آپدیت شده است که نسخه ی این برنامه در اس 6، 2.4 بود و احتمالا شاهد ویژگی های جدیدی در نسخه ی جدید KNOX خواهیم بود.
یکی از شایعات جنجال برانگیز اس 7 های سامسونگ،استفاده از پورت میکرو USB به جای پورت جدید USB Type-C بود.جالب اینجاست که گویا این شایعه حقیقت دارد و با توجه به تصاویر،شاهد پورت استاندارد میکرو یو اس بی هستیم که باید صبر کرد و دلیل سامسونگ را برای استفاده نکردن از USB Type-C جویا شد.


اما در مورد قسمت دوربین نیز شایعه ای مبنی بر استفاده لنز 12.1 مگاپیکسلی در اس 7 وجود دارد که در تصاویر نمیتوان این شایعه رد یا تاکید کرد اما نکته ی واضح کوچک شدن محسوس لنز دوربین اس 7 است که همان طور که پیداست بیرون زدگی لنز نسبت به اس 6 به طرز قابل توجهی کم شده است که شاید بتوان این را به حساب استفاده از یک لنز جدید زد.
دیدن تصاویر یک گجت پیش از معرفی میتواند تا حدود زیادی هیجان انگیز باشد اما به هر حال بسیاری از خوره های موبایل برای معرفی رسمی این گوشی ها لحظه شماری می کنند.شما نیز می توانید یکشنبه شب از ساعت 21:30 اخبار کنفرانس سامسونگ را از سایت سخت افزار دنبال کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید