HTC 10 با صفحه نمایش Super LCD و باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری عرضه خواهد شد

0

براساس اطالاعات جدیدی که اوان بلاس، یا همان evleaks@ معروف منتشر کرده، پرچم‌دار امسال اچ‌تی‌سی به جای استفاده از پنل AMOLED، از Super LCD استفاده می‌کند و از باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری بهره مند است. خب ممکن است بپرسید فرق Super LCD با LCD چیست؟!

cd_b8iqwaaahxarتایوانی‌ها در این باره می‌گویند:

تفاوت Super LCD با LCD در این است که در Super LCD در فاصله بین شیشه بیرونی و صفحه نمایش هیچ هوایی وجود ندارد. این موضوع باعث تابش کمتر شده و کاربر احساس می‌کند به صفحه نمایش نزدیک‌تر است. از مزایای دیگر این نوع صفحه نمایش، کاهش مصرف انرژی و دید بهتر در نور آفتاب است. به تازگی نسل دوم Super LCD هم معرفی شده است.

هنوز اطلاعات زیادی از HTC 10 مخفی مانده است، اما با توجه به تصاویری که از منابع مختلف منتشر کرده‌اند، به بدنه فلزی پی بردیم. اعلام شده این دستگاه از دوربین دوگانه بهره می‌برد. اچ‌تی‌سی در نسل‌های قبل از فناوری اولترا پیکسل و لنز دوگانه استفاده کرده بود، اما با وجود ناکامی این دوربین‌ها، به نظر می‌رسد تایوانی‌ها هنوز هم به این فناوری علاقه دارند. انتظار داریم در HTC 10 شاهد یک دوربین با لنز دوگانه ۱۲ اولتراپیکسلی باشیم. بر خلاف دوربین اصلی، توجهی زیادی به دوربین سلفی نشده و مدتی پیش زمزمه‌هایی از وجود یک لنز ۱۳ مگاپیکسلی برای ثبت تصاویر سلفی شنیده شده بود. در سال‌های اخیر اکثر شرکت‌ها دوربین سلفی را بهبود داده‌اند و باید دید اچ‌تی‌سی برای رقابت با دیگران چه می‌کند.evleaks-htc-10_story

در تصاویری که مدتی پیش منتشر کردیم، اعلام شده بود که این گوشی در ۴ رنگ خاکستری، نقره‌ای یخی با قاب جلویی سفید، نقره‌ای یخی با قاب جلویی مشکی و طلایی عرضه می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید