Knox 2.7 امنیت گلکسی نوت ۷ را افزایش می‌دهد

0

گلکسی نوت ۷ امکانات و قابلیت‌های خوبی دارد، اما جنبه‌ای که سامسونگ همیشه آن را بهبود داده،‌ جنبه امنیتی گوشی‌هایش با قابلیت‌هایی همچون Knox است. یکی از ویژگی‌هایی که امنیت نوت ۷ را افزایش می‌دهد، اسکنر عنبیه بوده که راه‌های جدیدی برای افزایش امنیت به کاربر نشان می‌دهد.

اما این همه کاری نیست که سامسونگ انجام داده است. این کمپانی اعلام کرده که Knox را به نسخه ۲.۷ ارتقا داده تا کاربران نوت ۷ با خیال راحت‌تری از آن استفاده کنند.

آپدیت جدید از اسکنر عنبیه استفاده می‌کند. از این اسکنر در Secure Folder استفاده می‌شود که ناحیه‌ای برای اپلیکیشن‌ها و اسناد خصوصی است. بعلاوه، لایه‌های دفاعی زیرین نیز به طرز قابل توجهی بهبود یافته‌اند. به عنوان مثال، کرنل اصلی با Call Flow Protection محافطت می‌شود که ارتباط بین نرم‌افزار و سخت افزار را زیر نظر می‌گیرد. هکرها از اینجا می‌توانند اطلاعات زیادی به دست آورند.

البته امنیت تنها وجهی نیست که بهبود یافته، بلکه بازدهی و مدیریت نیز افزایش داشته است. یکی از مهم‌ترین عناصر امنیت خوب، داشتن نرم‌افزارهای به‌روز است. بدون آپدیت‌بودن نباید انتظار امنیت بالا را داشته باشید. Knox 2.7 این مشکل را حل کرده و به دپارتمان آی‌تی محل کار، قدرت بیشتری در آپدیت نرم‌افزارها داده است. امنیت Single Sign On بهبود یافته تا به‌راحتی بتوانید به سرعت به چند اپلیکیشن وارد شوید. Phone Book Access به یک ماشین هوشمند اجازه می‌دهد تا به شماره‌ها و تماس‌ها برای تماس‌های شخصی و کاری دسترسی داشته باشد. این قابلیت پیش از این وجود نداشت.

باید بخوانید:  امکان رونمایی از گلکسی نوت ۷ با ۶ گیگابایت رم در چین!

Samsung-Galaxy-Note-7-hands-on-first-batch-AA-19-of-47-840x560

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید