LastPass اولین افزونه مدیریت رمز عبور برای مرورگر اج منتشر شد + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از زومیت، تابستان سال جاری، مایکروسافت بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ را منتشر خواهد کرد. اما کاربران ویندوز اینسایدر این شانس را دارند که زودتر از دیگران ویژگی‌های جدید این سیستم عامل را آزمایش کنند. LastPass به صورت رسمی اولین افزونه‌ مدیریت رمز عبور را برای مرورگر اج منتشر کرده که در بیلد جدید قابل استفاده است.
پشتیبانی از افزونه‌ها یکی از مهمترین مواردی است که مرورگر اج برای رقابت با دیگر مرورگرهای قدرتمند بازار مانند کروم یا فایرفاکس به آن نیاز دارد. بعد از افزونه‌ AdBlock، افزونه‌ی مدیریت رمز عبور یکی از مهمترین گزینه‌ها برای مرورگر اج است.

LastPass اولین افزونه مدیریت رمز عبور برای مرورگر اج منتشر شد + عکس

استفاده از برنامه‌ مدیریت رمز عبور ایجاد و دسترسی به رمز عبورهای منحصر به فرد را برای تمامی حساب‌های کاربرانی تسهیل کرده و مانع این می‌شود که شرایطی چون هک شدن حساب زاکربرگ یا بازیابی رمز عبور ایمیل‌های نت‌فلیکس برای شما تکرار شود.

به گفته‌ لست‌ پس، افزونه اج تمامی قابلیت‌های مورد نیاز کاربران را دارد و امکان پرکردن خودکار اطلاعات ورود، تولید رمز عبورهای تصادفی و بررسی رمز عبورهای تکراری در آن فراهم شده است. اگر هنوز این افزونه را آزمایش نکرده‌اید باید کمی صبر کنید تا روی مرورگز اج در اختیار شما قرار گیرد اما برنامه‌هایی چون 1Password با عملکردی مشابه LastPass از جمله گزینه‌های وبی است که در مرورگرهای دیگر و پلتفرم‌های موبایلی در اختیار شماست.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید